Special Days Image
Sayfa 4/45 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Hisse_ trade

OZKGY_ bu kağıtta benim beğendiğim kağıtlardan olup, 2.89 desteği dikkate alarak eksi açılışların bile alım fırsatı vereceğini düşünüyorum.

TCELL_ bu kağıtta benim beğendiğim kağıtlardan olup 3.90 desteği dikkate alarak, eksi açılışların değerlendirilebileceğini düşünüyorum. hatta yazdığım üç kağıtta destekler dikkate alınarak eksi açılışlar değerlendirilebir

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    aslında seans içinde hareketlere göre yazmayı düşünüyordum. çünkü her hissenin bir alım noktası var ona göre yazayım dedim ama, günahınıda sevabınıda herkes kendi yaşasın diye dikkat çekerek incelensin diye paylaşıyorum.

CCOLA_ kağıdın son gün hareketi benim hoşuma gitti. hatta hareketlerini devam ettirebileceğini düşündüğüm bir hisse..sabah nasıl bir açılış yapar bunu tahmin edemeyiz ama, eksi bir açılış bile yapmış olsa bana göre alım için değerlendirilebir.
    desteğini yazmayı unutmşum. 37.72 kırmadıkca kağıt bozuldu diyemeyiz

TCELL_ bu kağıtta benim beğendiğim kağıtlardan olup 3.90 desteği dikkate alarak, eksi açılışların değerlendirilebileceğini düşünüyorum. hatta yazdığım üç kağıtta destekler dikkate alınarak eksi açılışlar değerlendirilebir
    destek 13.90 demek istemiştim. sanırım anlaşılmıştır

TCELL_ tutarak hisse oynamayı düşünen biri olsaydım, ben bu kağıdı yavaş yavaş toplardım.. ben olsaydım diyorum ama size demiyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

dün ekotürkte ahmet mergen izledinizmi? endeks yorumu yaparken 98 bin dedi 94 bin dedi ama hiiç 1.06 binden demedi kulağınımı çektiler ne olduysa çünkü 106 bin yolu ayanaçık kabak gibi duruyor
    bunu yazdığımda endeks tam olarak hatırlamıyorum ama 100 bin civarında idi.. ama ahmet mergen"in bunu görmemesi konuşmaması mümkün değildi.. böyle bir alemdeyiz işte.. haber dinleyerek, dedikodu dinleyerek, ona bakarak, buna bakarak, ben kimsenin başarılı olacağına ihtimal bile vermiyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

OZBAL_ genel olarak yön yukarı olduğunu düşündüğüm bir kağıt. ancak göstere, göstere, almadan türlü,türlü, oyunlara girebilecek olmalarından dolayı, her oyuncunun böyle "dalavera"lara karşı bir planı olmalı...

TCELL_ hisse kritiği yapmak gibi bir düşüncem yoktu, eğrisiyle doğrusuyla, sadece düşüncemi paylaşmayı düşünmüştüm ama, tcell deki gevşemeyi ben alıcıları silkeleme olarak görüyorum. çünkü 13.15 dip yaparak gelen bir yükselişi vardı.. hani daha ne aldılarki 13.90 kapanış

Sayfa 4/45 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •