Sayfa 1/45 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Hisse_ trade

Hisse_ trade

kesinlikle kimseye tavsiye vermek, öneri sunmak, hisse yorumu yapmak, gibi maksadım asla yoktur. zevkine oylanmak, vakit geçirmek, için yazıp çizerek eğlenmeyi düşünüyorum.. buda benim kararım kimseyi ilgilendirmez.. herkes kararını kendisi vermelidir. minareyi çalan kılıfını hazırlar..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

şimdi böyle yazdım diye yanlış anlaşılmış olabilirim ama gerçek bu.. burada kimse yatırım danışmanı gibi davranamaz. hiç bir konu hakkında bilgi veremez.. ancak düşüncesini paylaşabilir. bende eğrisiyle doğrusuyla düşüncemi paylaşacağım. bunuda söylediğim gibi sadece kendimi eğlendirmek için.. çünkü buralarda varmı yokmu bilmiyorum ama twıtır aleminde prof yatırım danışmanları adresleri ile birlikte var.. neyinize yarayacak ne olduğu, kim olduğu, belli olmayan birinin düşüncesi... ben mesela ne kadar ciddiye alırsınız almazsınız bilemem ama bol bol sallayacağım şaka maka bir tarafa birisinin tavsiyesi ile alıp satıp para kazanacaksınız. geçin bu işleri bu alemde kim kimin yaralı parmağına işemiş...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu100 kağıtları takip edip garan sıkıntıda olduğunu görünce insan askıda kalıyor. harici dandik kağıtlar olsa yazılabilirdi ama oda çok ciddi olmazdı

Pınsu__ 6.51 cepte..

endeks 106 bin yolunu açıp bıraktı.. buna göre karar verilmelidir. böyle bir dönemde trade etmek iş değilde eğleniyoruz işte..

endeks 106 bin yolunu açarak o şekilde bıraktılar salmaya başladı. piyasayı silkelemeden göstere, göstere, almazlar.. önce bir yaprak dökümü yaparlar kafalarda soru işareti bırakmak için.. buna yarında devam ederler diye düşünüyorum..

piyasada prof analistlerin yolundan giderek, herkes gibi bende endeks yazıyorum ama düşünecek olursak onlarca kağıt tavan, onlarca kağıt taban, olan bir oyunda bence laf ola torba dola gibi bir şey bu.. gerçi alıp tutarak kazanmak isteyenlerin işine gelebilir ama oda insanın şansını denemek istemesinden başka bir şey değil.. halbuki insan kendi kağıdını takip etmesi daha mantıklı.. endekse güvenerek bu saatten sonra atı alan üsküdarı geçmişken yürümeyen kağıt yürümez. endeks isterse göğe yükselsin

Kimsede geri vites yok. Herkes kendi şansına artık

Sayfa 1/45 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •