Sayfa 6/45 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Hisse_ trade

blomberg izliyorum. ne anlatıyor şimdi bunlar valla ben bir şey anlamıyorum. kendimi bazen öğrenci, bazen devlet adamı gibi görüyorum. ha bazende çeyrek yarım falan diyorlarya, aklıma çocukluğum geliyor. bazen yarım, bazen çeyrek köfte yerdim
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    yönü yukarı olan o kadar çok kağıt varki, artık endekse odaklanacağız çünkü endeksin çakılmaya başlaması durumunda baya bir gürültü kopacak ama ben bugün garan olsun endeks olsun hala bir sıkıntı göremedim. yarında olmaz diye tahmin ediyorum ama borsadır bu yinede olayı ciddiye almak lazım.

endeks.. 97.671 den düzelmesiz gelen bir yükselişi var ve artık 106.857 dirence yoğunlaşacağız. burasınıda geçerse yürü be koçum kim tutar seni diyeceğiz

garan.. 7.51 dip yaparak yukarı topukladı. ben bunuda istikrarlı görüyorum çünkü sürekli direnç geçilerek yoluna devam ediyor. tahmin yapmaya gerek yok rakamlar ortada belki prof lar öngörülerini ballandırmak için yok yana yatarsa, yok çamura batarsa, gibi olası bahaneler üretebilirler ama rakamlar ortada. bunada inanamazsak neye inanacağız? anlatılacak blomberg masallarınamı. ben olayı böyle değerlendiriyorum
    burda yazarken diğer topiğide takip etmiyor değilim. ama dow biraz satış yedi diye hemen anamın adı döndü demeyeceğim. olabilir sabah korkutma amacı ile satıcılı açılabilir ama garan 7.57 endeks 103.798 kırmadıkca nuh derim peygamber demem
    bildiğimden şaşmam
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bir süre önce spk kurallarını ihlal edenler şu kadar hapis cezası alacak bu kadar hapis cezası alacak diye bir korku salmışlardı. bir kaç tane takipci sayısı fazla hesabı göstermelik susturduktan sonra tekrar gevşettiler. niye? çünkü her kafadan bir ses çıkması işlerine geliyor. adam belki kafede garson oda ekonomi yorumluyor. belki yani.. ama bana göre piyasada durum bu.. neyse gaeson değilse bulaşıkcı diyelim

GARAN_ direnç 7.90

GARAN yine havaya girdi hem şah, hem padişah,

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    dolar_ olayı sadece rakamları dikkate alarak değerlendirdiğim için, dolardır odur budur farketmiyor benim için. 6.82.66 direnç geçilmesi yükseliş devam edeceğini işaret ediyor. burda şurda bi yanlış anlaşılma olabilir, destek kırılınca veya direnç geçilince, direkt hareketler aynı yöne devam etmeyebiliyor hatta baya bi süre süründürebiliyorlar. geçilmesi veya kırılması ilk işareti vermiş oluyor bana göre olay bu..
    endeksin bugün olası bir yükselişinde dolar için pek iyi olmaz bence. görerek oynamak gerekir

piyasanın böyle kritik bir döneminde üstelik araya girecek olan hafta tatilinden dolayı, bir öngörüm var ama böyle bir zamanda yzamayı uygun bulmuyorum. dolar için yazacağımı zaten yazmıştım

yanlış anlaşılmasın sens içinde öngörüde bulunmanın doğru olmadığını düşündüğüm için yazmayı uygun bulmadım ama benim için, GARAN direnç 7.90 geçilmesi yukarı fişeklemenin habercisi idi ama, göstererek yapmıyorlar bunu. sonuç olarak p.tesi artı gap olacağını düşünüyorum

Sayfa 6/45 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •