Sayfa 8/45 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Hisse_ trade

Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam RHEAG hakkındaki düşünceleriniz nedir. Yorumlayabilir misiniz.
    ben hisse ile ilgilenmiyorum ama, yüzeysel olarak baktığımda 1.92 den yukarı topuklamış. bu rakam kırılmadıkca sıkıntı olmaz. ben böyle görüyorum. 2.16 direnci var
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

cambaza bak hesabı amerika yanıyor, avrupa kavruluyor diye bizimkiler alıp götürmesin yaparmı yaparlar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Siz hiç hala odunumun parası diyen bir kütük gördünüzmü

hayırlısıyla ilk etapta 108.775 yolunu açtık bakalım

hep iddia ettiğim gibi borsa al, sat, oyunudur bana göre. alıp tutmak oyunu kontrol edemeyen oyuncuların şansını denemek istemesinden başka bir şey değildir. bakın piyasadaki günlük işlem hacmine.. her gün piyasaya bu kadar paramı giriyor sanıyosunuz. size borsa yatırım aracıdır derler kendileri hergün defalarca oyuna girer çıkarlar. neyse lafı uzatmayalım benim düşüncemde değişen bir şey yok. buna rağmen tradelik satış fırsatıda verebilir. dediğim gibi al sat oyunu bu.. yok ben onu beceremiyorum deniyorsa şansınızı kullanacaksınız. yapacak başka bir şey yok. dediğim gibi yukarda verdiğim rakamın yolu açık duruyor. balki yan yoldan dolanarak giderler belkide bugün otobandan devam ederler. bilemeyiz

endeks 108.775 direnç yolu açık diye düşüncemi yazmıştım. çay sevis eder gibi ikide bir tazelemenin anlamı yok

GARAN_ dirençler 8.02.. 8.05 ve___________________

benim aklım bu kadarına eriyor. siz daha iyisini düşünün

..........

piyasanın ve hisselerin zirvede olduğu bir dönemde bide baya bir tecrübesiz oyuncu olmasından dolayı zevkine desemde hisse paylaşmanın doğru olmadığını düşündüm. en doğrusunun endeks paylaşmak olduğuna karar verdim. direksiyon başkasında komuta bizde olacak işdeğil. kaş yapalım derken göz çıkartırız. çok incelikleri var çünkü. başlı başına bir iş yani.. aslında 30 hisseleri yazayım istedim ama herkesin bir anda kat be kat kazanmak için koşturduğu bir ortamda vızıltı geleceği için gerek yok diye düşündüm

Sayfa 8/45 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •