Sayfa 10/45 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Hisse_ trade

yüklü sermaye ile hisse alıp satan biri olsam tavan peşinde koşmadan gaza gelmeden paramı ikiye böler,

"TOASO" ve

"BTCIM" e basardım. ama siz ben olmadığınıza göre
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endeks yazmayı düşünmüştüm ama hiç zevk vermedi bana. bir saattir hisse arıyorum zaman nasıl geçti anlayamadım. birde bunun yarın bakalım ne olacak diye heyecanını düşünün. boş boş bunun heyecanımı olurmuş diyorsanız.. olmaz olurmu hiç. piyasaya baksanıza adamlar zevkine para kaybediyorlar hemde bile bile. heyecan böyle bir şey. tabii bu arada boş boş karıştırırken şaka maka kendimide yokluyorum çünkü on seneden fazladır hiç hisse ile ilgilenmiyordum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

dow jones baya fişeklemiş yukarı.. eee.. ben demedimmi bizikiler amerika yanıyor avrupa kavruluyor diye alıp götürürler diye.. pardon pardon ben demedimmi olmadı ben yazmadımmı.. buda aynı kapıya çıkıyor ama neyse idare edin

endeksi akşam kontrol ettiğimde önceden olduğu gibi üç beş bin puan zıplaya zıplaya değilde, hani karıncayı düzer belini incitmez derlerya, aynı durumu dirençlerini geçen hisselerde gördüm. yeni borsa düzeni bu olacak demekki ama hisselerin böylesine tepede olduğu bir dönemde endeks ne kadar yükselirse yükselsin tepe takla olacak hisselerde olabilir. bunu tecrübesiz oyuncuların dikkate alması amacı ile paylaşıyorum. bence xu030 hisselerinde pozisyon almak daha akıllıca olur. belki kıytırık "BALON" hisseler kadar kazandırmayabilir ama akıbeti felaketle sonlanacak günler yaşanmaz. böyle tavsiyelerde bulunmak burda bizim haddimiz değil ama piyasaya yeni giren oyuncuların çokluğu (270 bin kişi) ne bileyim işte böyle bir noktaya dikkat çekmeme neden oldu
    Son düzenleme : karar_anı; 03-06-2020 saat: 04:19.

endeks önündeki ilk direnç 109.600

GARAN_ nasıl bir hareket çekerler ne yaparlar onu bilemeyiz ama bana göre 8.17 direnç geçilmesi yukarı yolun açık olduğunu işaret eder

benim gözlük camı çay bardağı tabanı gibi olduğu için yavaş yavaş ölçerek
    biçerek gidiyorum. işi acele olanlar taksi tutsun bence daha çabuk giderler nereye giderlerse artık

adam ne yaptığını nereye gittiğini bilmeyince aklına ne gelirse onu yazıyor. ısrarla söylüyorum hep ben düşüncelerimi yazıyorum. yok öyle olduda böyle olduda gibi çocukca şeylere takılmayın. yav adam hayatında bir kere görmediği tanımadığı biri için kazansın diye niye çırpınsın. bunun ciddi olabileceğine inanmak.. hadi biraz yumuşak tabirle saflık olur. neyse düşünceme geleyim.

GARAN 8.34 direnç

endeks 109.600 direnç

geçilirse yollar kaymak olup su gibi akar. geçilemezse se se se se

Sayfa 10/45 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •