Sayfa 13/45 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Hisse_ trade

benim mesai başladı nasıl bir illetse bu.. oynaması ayrı bir alışkanlık, yazıp çizmesi başka bir alışkanlık. oynayan ne isede adamlarda ne kol kalmış ne bacak kalmış malülen emekli etmişler onlarda hala hikaye anlatıyor.. kimmi? baksanıza alnılarında yazıyor adamların yazmaktan başka işleri yokkki ne yapsın zavallılar alışmışlar işte.. birazda boğazlarında boşluk olunca
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bu arada çalışmalar sonlanmıştır ee.. yapacak başka bir şey olmayınca... gerçi çevirip, çevirip, hangisine denk gelecek diye sallıyorumda.. bu defada R ile başlayan bir hisseye denk geldi ama yarın akşam paylaşırım artık. nasıl teknik ama şöyle sallayıp,sallayıp, bi fırlatıyorum hangi rakama denk gelirse artık
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

yıllardır bu işin içindeyim ne yaptımsa ne ettimse doluya koydum almadı, boşa koydum dolmadı, benim paçalı bir arap güvercin var. dedim ona çekiliş yaptırarak şansımı böyle deneyim dedim. şimdi geliyor bi gaga vuruyor şansa ne çıkarsa bu defa gaga" sını "RYGYO" tıkladı ama aşağıda 5.34 destek varmış bunun üzerinde tutunursa trade imkanı verirmiş. hele birde 5.57 geçerse ballı börek olurmuş. bende yalanda yok hilafta yok video" bakın isterseniz

https://www.youtube.com/watch?v=rhYOiFh6cbc

benim mesai yine başladı BNTAS_ bu kağıtta 3.16 dan yukarı topuklamış. daha gidermi? gidebilir tabiki. ama işte oyunu görerek oynamak çok farkediyor. heleki açılış çok önemli.. ya yukarı sert bir açılış yapıp tekrar aşağı yapıp yukarı dönderiyor, yada satıcılı sert bir açılış yapıp milleti korkutup yukarı çeviriyor. biz burda yüzeysel olarak bakıp yazıyoruz asıl önemli olan doğru yerden pozisyon almaktan geçiyor.. bodoslama dal olmuyor işte.. adam yükselecek kağıdı bile korkutarak milletin elinden alabiliyor. yani çizgi çekmekle telörgü çekmekle fibo suna bakmakla olmuyor. onlar köroğlu destanı olmuş herkesin peşinde koştuğu hikaye işler... kimse kusura bakmasın ben düşüncemi yazarım. kendiniz bildiğiniz gibi oynayın onada ne karışır, nede tantanasını yaparım. hiiçç.. işim olmaz

saatlerdir ekranda borsanın geleceğini konuşan analiz eden yazan çizen uzmanları takip ediyorum. valla bana göre anlatılanlar, yazılan çizilenler, hikayeden başka bir şey değil. aşağıya şuraya kadar gelirse, yukarda buraya kadar giderse, gibi yuvarlak rakamlarla konuşuyorlar. ama bu anlamıyorlar falan gibi algılanmasın.. olurmu öyle şey. eğerki bu işe yıllarını veren tecrübeli biri ise pinpon topu gibi oynar buna hiç şüphem yok ama somut rakamlar vermeyerek hikayelerle avutuyorlar. geçmiş günlerde bunu görememesi mümkün değil diye hemde isim vererek birini yakaladım. aslında çokta güvendiğim ky dostu sandığım biri idi.. ama maalesef hiçte öyle değilmiş.

benim mesai başladı ama ben laf"ı tükettim.. sayfalara bakıyorumda nasıl ediyorlar, nerden buluyorlar bu kadar laf"ı anlamadım.. nereye denk gelirse diye otomatiğe bağlamışlar tarıyorlar ortalığı neyse bol şanslar
    Son düzenleme : karar_anı; 08-06-2020 saat: 06:59.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    benim mesai yine başladı BNTAS_ bu kağıtta 3.16 dan yukarı topuklamış. daha gidermi? gidebilir tabiki. ama işte oyunu görerek oynamak çok farkediyor. heleki açılış çok önemli.. ya yukarı sert bir açılış yapıp tekrar aşağı yapıp yukarı dönderiyor, yada satıcılı sert bir açılış yapıp milleti korkutup yukarı çeviriyor. biz burda yüzeysel olarak bakıp yazıyoruz asıl önemli olan doğru yerden pozisyon almaktan geçiyor.. bodoslama dal olmuyor işte.. adam yükselecek kağıdı bile korkutarak milletin elinden alabiliyor. yani çizgi çekmekle telörgü çekmekle fibo suna bakmakla olmuyor. onlar köroğlu destanı olmuş herkesin peşinde koştuğu hikaye işler... kimse kusura bakmasın ben düşüncemi yazarım. kendiniz bildiğiniz gibi oynayın onada ne karışır, nede tantanasını yaparım. hiiçç.. işim olmaz
    allah bilir kaç kişinin elinden aldılar.. ben bilmemmi malımın huyunu

RYGYO_ kağıtlarda yükselme kararını ve zamanını tahta yapıcısı belirler. biz ancak yön tahmininde bulunabiliriz.. hani bazıları kumarın içinede sokuyorlarya onu.. bende deyim bari KISMET

Sayfa 13/45 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •