Sayfa 11/94 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

😭😭😭😭😭😭Geldim ,üstad.Ama yeterince alamadım. 3600 adet, yok elindeki sumaşı satayim, yok bunu alayım derken 1,76 ve 1,90 dan alabildim. Keşke daha çok alabilseydim. Bugün bir de alyağ aldım.,çoğu gözaltı gitti,o da gider diye düşündüm.Eplas ve mzhld duruyor, onlarda inatçıyım, zaten onların yüzünden neler kaçtı....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Servenin birde Artı yatırımı var yakında orayada hücum başlayabilir

3. Bi miktar aldim potansiyel var sanki bekleriz 1 2 sene alışıgız nede olsa

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben de biraz aldım.şimdi kuvva gıdanın değerlemesini bekleyeceğiz alınmış ama ne kaç lira.bir de tahsisli sermaye arttırımı ne kadar olacak.hayırlısı....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    407
    Blog Entries
    1
    Merhaba ortaklar:

Sanırım bu hissede bunca tavana rağmen ne olduğu tam olarak anlaşılamamış. Piyasa normalde bu habere hiç alım fırsatı vermeden soluksuz en az bir hafta götürmeliydi.

SERVE 2000 li yıllarda ADEL ile giriştiği rekabeti kaybettiği zamanlarda dikkatimi çekmişti. O zamanlar biraz incelemiş ve bırakmıştım. Daha sonra gözaltına alınıp bugünlere geldi. Ama bana hep uzak kaldı bu şirket.

Bugün durum çok farklı. Şirket zaten batık durumdaydı. Şimdi önünde kurtulması ve kabuk değiştirmesi için büyük bir fırsat var.

1. Sayın Veysi KAYNAK resmi olarak A grubu imtiyazlı payların % 70 sahibi oldu. Bu durum net, kesin, garanti...
    2. Tahsislinin şirkete getireceği nakit katkıdan daha iyisi, hisseleri% 93 fiili dolaşımdan % 40 lara düşecek.
    3. Kuvva Gıda'nın % 45'inin alımı şirkete yeni bir çalışma alanı daha kattı. Dün yapılan kap açıklamasıyla e-ticaret ile gıda satışı kararı almışlar. Sanırım daha çoook yeni haber alabiliriz buradan.
    4. Bütün bu işlemlerin sonucunda şirketin gözaltı pazarından çıkış süreci başlayacak.

Aslında ileriye dönük söylenecek çok söz var ama şu an bu gerçekleşmeler ve beklentiler bile hisse değerlendirmesi üzerinde çok büyük potansiyel taşıyor.

Çok değil 3-4(net hatırlamıyorum) yıl kadar geriye gidip Acun ILICALI'nın Transtürk Holding'i almak için görüşmelere başladık açıklamasıyla 0,17 kr. olan hisse fiyatının 1,78'e kadar nasıl gittiğini düşünün. Sadece satın alma görüşmelerine başlanmıştır haberi ile olan bir hareketti bu.

Serve'de ise işlem yapıldı, hareket ortada.

Tahsisli başvurusu yapıldı, hareket ortada.

Şirketi satın alanın kim olduğu, hareket ortada.

Yeni bir şirket alınıyor, yeni bir alana giriliyor, hareket ortada.

Sizi bilmem ancak ben burada uzun soluklu bir şirket hikayesi görüyorum. Ve kendimce problem görmediğim sürece 1-5 yıllık beklenti ile şirketin küçük ortaklarından biriyim artık.

İlk defa bu kadar netim. Kap açıklamaları ve şirketin devredilmiş olması(A grubu payların çoğunluğu) buna sebeptir.

Umarım hep beraber kazanırız.

Selam ve saygılar...

Aynen SERCAYOLKAN.Selamlar.Hissede de grup var,boş değil yani,gördüğüm kararıyla...hisseyi tavan fiyattan,taban fiyata son salisede çekiyorlar....alan,da,satan da kendileri gibi....Araya belki birkaç kişiyi ürkütüp elinden alabilir miyim derdindeler gibime geldi.Neyse cuma günü 1000 tane daha aldım.Düştükçe,hatta bu fiyatlar bile bedava...keşke biraz para bulabilsem...hisse 3 lerin üzerinde idi bir zamanlar, o zaman ,veysi ağbimiz de yoktu...kim tutar seni serve,anca veysi ağbi tutar...o da tutmak için almamıştır...Kesinlikle YTD.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. arkadaslar normalde bu hissenin gidisatinda cagrida muaf aslinda dusmesi vede onay asamasinda stabil olmasi lazim degil mi takdiredersiniz cok hareketli.ha birde sirket paylarinda yuzde 5 CIHAN SUTSURUP VAR.bilmem analatabildim mi GENYH IHEVA KLMASN VS. SENETLER HATIRLATIYOR.

8. Cihan sutsurup diye bir pay bulamadim ben .. nerde gördünüz acaba?? Bide tahsisli semaye artişı başvurusu mevcut .. cagridan muaf arti tahsisli başvurusu var ... bu onaylandigi takdirde ortaklik yapaisi guzeleşir şirketin ana sahibi veysi kaynak olur
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    arkadaslar normalde bu hissenin gidisatinda cagrida muaf aslinda dusmesi vede onay asamasinda stabil olmasi lazim degil mi takdiredersiniz cok hareketli.ha birde sirket paylarinda yuzde 5 CIHAN SUTSURUP VAR.bilmem analatabildim mi GENYH IHEVA KLMASN VS. SENETLER HATIRLATIYOR.
    SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 11/94 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •