Sayfa 14/94 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Daha ne tamamı be kardeş,acelen ne,ateş almaya mı geldin.Daha dur, Dondurmam Gaymak 2 ,filmini karpuz kese kese,dondurma yiye yiye izlicez gari.dur hele,patlama 😀😃😉
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Dondurmacı ,Filmci Serve'ye gel vatandaş.... Dondurmam gaymak 2 ,başlıyoooorrr
    8 nisan da ,film başlıyor demişiz... sonra bilet bulamazsınız bak...

Bu arada görüşlerim kendime bağlar. Başkasını bağlamaz.Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. haftaya salabilir. bu hafta on numara bes yildiz
    dinlenmesi lazim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    8 nisan da ,film başlıyor demişiz... sonra bilet bulamazsınız bak...
    Daha çooookk başındayız bu işin.

Bu şirket yeniden, küllerinden doğacak.

Bunun için yeni bir patron ve yeni bir iş alanı var. Üstelik eski iş alanında da daha aktif olacak.

Yeni patron tahsisli ile şirkete sermaye koyarak yapmak istediklerini şimdiden belli etti.

Yakın zamanda Nugyo da tahsisli yapmış. Ortalama fiyatı olan 4.00 dan yapılmış. Bizde de son 6 ayın ortalamasına bakarsan 2.00 civarından bir tahsisli isteyecektir SPK. Yani kasaya yaklaşık 27.000.000 TL para girişi olacak.

Şirketin piyasa değeri bugünkü tavanla 38.000.000 TL.

Öz sermayesi eksiye düşmüşken bir anda artıya geçecek.

Üstelik Kuvva Gıda'nın katkısı ne olacak belli değil. Sonuçta gıda şirketlerinin mevcut durumdaki performansları oldukça iyi.

Artı şirketi satarken son çeyrekte resmen içini boşaltmış. 10 mn TL öz sermaye bir anda uçuvermiş, şirket zarar yazmış.

Hastalığın sürdüğü bu dönemde şirket yeniden yapılanmasını tamamlarsa yeni dönemde prodüksiyon ve gıda işi yapan bir firmanın piyasa değeri olarak çok daha yukarıları hedeflemesini beklerim.

Bu sebeplerle inşallah uzun ve karlı bir zaman dilimini birlikte yaşarız.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    haftaya salabilir. bu hafta on numara bes yildiz
    dinlenmesi lazim
    Bu hafta dinlenme ihtimali yüksek. Hatta tahsisli onayına kadar da sürebilir. Ancak şirketin tahsisliden gelecek parayı nerede kullanacağını da bildirmesi gerekiyor. Kap'a düşecek her haber hareket sebebi olacak. Asıl hareket ise tahsisli sonrasında 3. çeyrek bilançosu ile başlayacaktır. Çünkü şirket yeni sahibiyle aktif olarak çalışacak ve sonuçları ilk defa 3. çeyrekte görülecek. Beklediğimiz gibi umut veren bir bilanço gelirse gözaltı pazarından çıkış beklentisi hızla satın alınır. O zaman bugünkü hisse fiyatlarını zamanında ne ucuzmuş diyerek anacağız. Tabi ki inşallah.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

7. Kuvva gıda istanbul ve çevresinde 4 bin müşterisi olan bir pastane fabrikası gibi.çok büyük bir cirosu olabilir.%45 i servenin değerleme yapıldığında oda serveye katılacak.syn sercayolkan bizi burada ara sıra aydınlatırsan seviniriz,,

8. simdi hacim guzel bizim veysi abi alacagi fiyattan aldiginda bittiginde devami gelmez.ptz sali kritik haaa KAP haberi devami icin altini destekkerse harbi guzel olur .LATTE ICERIZ

Sayfa 14/94 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •