Sayfa 17/94 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 129 - 136 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sayın SERCAYOLKAN bir sürü araştırma yapıp ,emek harcamışsınız.Teşekkür ederim, Allah razı olsun. Umarım,siz,biz hepimiz bu hisseden yüzümüz güler...Allah utandırmasın,sağlıcakla kalın.
    Ben teşekkür ederim. (Buraya yazdıklarımız aslında kendimiz için aldığımız notlardır.) Umarım herkesin kazanacağı Veysi Bey'in şirketi başarıyla yukarılara taşıyacağı senaryo gerçek olur.

Bu tip hisselerde çok işe yaramasa da teknik açıdan da bakınca:

2019 zirvesi olan 3.00 günlük kapanışının, 3,23 ve 3,25 olan üç adet günlük en yüksek rakamın üzerinde yapmış olduğu günlük ve haftalık kapanış olumlu.

Önümüzdeki hafta 3.00 üstünde kapatması durumunda hedefi 4,45 oluyor.

Bariz bir şekilde son üç ayda işlem hacmi nedensiz(!) artmış. Son iki haftada ve nisanda işlem hacmi patlamış, nedeni belli.

Trendlerdeki kırılımların büyük hacimlerle gerçekleştiğini unutmamak lazım.

Saygılar...

2. seher yıldızı kardeş rodrigomuza gelmişler... gözümüz aydın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    [https://i]

Serve Film Prodüksiyon (SERVE) Ak Parti’nin önemli isimlerinden Veysi Kaynak tarafından satın alındı. Satış açıklaması sonrası hisseler hızla yükseldi

*

Siyaset ve ekonomi dünyasının önemli isimlerinden Veysi Kaynak, Yakın İzleme Pazarı’nda işlem gören Serve Film Prodüksiyon Eğlence A.Ş’nin imtiyazlı paylarını satın aldı. Satış açıklamasının ardından 1.70 lira seviyesinden yükselişe geçen hisseler bugün de tavan fiyata ulaşarak 3.65 lira oldu.
    Bu arada yaklaşık 13 milyon liralık tahsisle sermaye artırım kararının yanı sıra, şirket ile KUVVA GIDA A.Ş.arasında Şirket tarafından e-ticaret satış kanallarında pazar oluşturulması ve satış yapılması için ticari anlaşma imzalandı.

.................................................. .........

Bakalım bu haberden sonra hisse nerede soluklanacak.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Şirketin bugünkü piyasa değeri 42 mn tl.

Bu sahiplik değişimi ve şirket kasasına tahsisli ile yeni kaynak/sermaye konacak olması aslında olayın boyutunun şirketin değerlemesinin çok daha farklı olabileceğini gösteriyor.

Bu durum netleştikçe gelecek beklentisiyle (borsada beklentiler alınır) daha güzel günler göreceğimizi düşünüyorum.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

5. Taze ve kuru ramazanda hoş bir hoşafı olur...Tadından yenmez... Hedefler belli...

6. Merhaba arkadaşlar

Şirket maşallah çok hızlı bir giriş yaptı ve icemar dondurmalarının tüm satışını aldı

Dolayısıyla artık bilançolarda hızlı bir düzelme ve kar beklentimiz güçlendi

Bu nasıl olacak ; İcemar dondurmalarını bilen bilir madoyla aynı çatı altında 2 şirketten biri

Ayrıca madonun yurt dışı satışlarının yüzde 70 i ice mar adı altında yapılıyor(tüm dünya)

Ancak tek beklentim bu değil,tüm dünya demişken şirketimizin yurtdışı satışlarında ülke bazında sözleşmelerin gelmesi şirketimizi bir üst lige çok rahat çıkaracaktır.

Bunlar bazı arkadaşlarıma iddialı hedef gibi gelebilir ancak 8. sayfaya bakan orada neyi ne zaman yazdığımı görecektir

Hedefim 1 yıl ve çift hane,tabi bu sadece beni ilgilendirir araştırmadan yatırım yapmayın

Burada olması gereken 6 aylıkta süper bilanço(esas faliyet karlı),yurt dışı anlaşma ve kuvvanın tamamının alınması veya birleşmesi

Herkese saygılarımı sunarım

Maaşallah Sayın selçukoğlu, her dediğiniz hisse uçuyor. Artı dediniz o nu da uçurdunuz....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Maaşallah Sayın selçukoğlu, her dediğiniz hisse uçuyor. Artı dediniz o nu da uçurdunuz....
    teşekkür ederim faydalanan olduysa ne mutlu bana

Sayfa 17/94 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •