Sayfa 19/94 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 145 - 152 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Şu kafama takılmıştı, madem sohbet açıldı yazayım o halde...serve yi veysi bey aldı,az bir kısmı eski şirkette mı kaldı...çoğu veysi beyde mı.....diğeri de serve veysi beyin ise.artı holding le bir alakası varmı....artı holding de, el değiştirmiş galiba o forumda öyle yazmışsın...biraz iç içe mı gitmişler,ya da çıkmışlar mı anlayamadım doğrusu....bu filmci kardeşlerin bu şirketlerle ilgisi devam ediyor mu. Vaktin varsa ve de cevaplamak istersen yazarsın kardeşim. Yoksa çok ta önemli değil, sadece serve aldım....Bir Muğlalı olarak ta "Dondurmam Gaymak 2"filminin sonunu görmeden gitmem.������

Seve seve cevaplarım elimden geldiğince.Maddeler halinde yazayım karışmasın

1-Eski sahibi uğur bayraktar da hiç hisse kalmadı .Veysi bey serve nin imtiyazlı a grubu tüm hisselerini aldı

2-Serve ile artı nın hiçbir organik inorganik bağı kalmadı,artının gitmesi düne kadar psikolojik idi,şimdi orayıda Yalçın bey aldı.Yalçın bey ise Veysi bey kadar tanınmış ve güçlü bir işadamı değil ancak alıralmaz içine 5-6 şirketin minimum yüzde 51 ini koydum demesi artı da daha film yeni başlıyor demektir.Bu arada bende az biraz artı olmasına rağmen favorim kesinlikle serve.

3-Son olarak ben serve de haber akışının çok büyük ihtimalle süratle devam edeceğini düşünüyorum.Özellikle yurt dışı kaynaklı haberlerin geleceğini düşünüyorum.Bu da hedefim olan çift hanelerin kapısını açacak demektir

2. [QUOTE=batık;4371026]Doğruya doğru sayın Selçukoğlu...Serve dedin,daha önce de alıp satmışlığım vardı.Ama senin o ey küçük yatırımcı,ne zaman geleceksiniz 3 katı olunca mı ....diye yazını görünce 1,2 gün sonra anca alabildim.elimdeki de gözaltı hissesi olunca yok onu sat, yok diğer seansı bekle, falan filan biraz uzuyor...Allah razı olsun senden,şu an 2 katı kazanmış bulunmaktayım....[/QU

Bunu duyduğuma çok sevindim faydam olduysa ne mutlu bana

3.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Sayın selçukoğlu'nun dediği salı günü kap'a gelen haber çok müthiş. İcemar'ın satış ve dağıtımını alması çok büyük bir adım. Mayıs ortasında tahsisli onayı gelirse hissemiz yukarı yönlü daha rahat hareket edecektir. Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılıyorum,tahsisli onayı ile hisse fiyatı burada kalmaz zaten akabinde 6 aylık bilançonun gelmesi ile gözaltı pazarından çıkacaktır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Seve seve cevaplarım elimden geldiğince.Maddeler halinde yazayım karışmasın

1-Eski sahibi uğur bayraktar da hiç hisse kalmadı .Veysi bey serve nin imtiyazlı a grubu tüm hisselerini aldı

2-Serve ile artı nın hiçbir organik inorganik bağı kalmadı,artının gitmesi düne kadar psikolojik idi,şimdi orayıda Yalçın bey aldı.Yalçın bey ise Veysi bey kadar tanınmış ve güçlü bir işadamı değil ancak alıralmaz içine 5-6 şirketin minimum yüzde 51 ini koydum demesi artı da daha film yeni başlıyor demektir.Bu arada bende az biraz artı olmasına rağmen favorim kesinlikle serve.

3-Son olarak ben serve de haber akışının çok büyük ihtimalle süratle devam edeceğini düşünüyorum.Özellikle yurt dışı kaynaklı haberlerin geleceğini düşünüyorum.Bu da hedefim olan çift hanelerin kapısını açacak demektir
    Sayın selçukoğlu ben % hesaplarını kap bilgilerine göre yapmuştım. Artı'nın elinde hala hisse görünüyor. Benim kaçırdığım bir bilgi var sanırım. Size zahmet daha açık anlatabilir misiniz? Benim hesaplarım yanlış mı? Şimdiden teşekkürler. Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Katılıyorum,tahsisli onayı ile hisse fiyatı burada kalmaz zaten akabinde 6 aylık bilançonun gelmesi ile gözaltı pazarından çıkacaktır
    Gözaltından çıkması için SPK bağımsız denetimden geçmiş bir yıllık bilanço istiyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Ancak bilanço sonuçları, gelecek yeni iş/satış haberleri ve gözaltı çıkış başvurusu ile eylül-ekim gibi hisse performansının zirve yapmasını bekliyorum. Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim Sayın Selçukoğlu ve SERCAYOLKAN. Allah gönlümüze göre versin inşallah. Bu arada ramazanı şerifimiz mübarek olsun inşallah.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim Sayın Selçukoğlu ve SERCAYOLKAN. Allah gönlümüze göre versin inşallah. Bu arada ramazanı şerifimiz mübarek olsun inşallah.
    Amin cümlemizin mübarek olsun bu ayı inşallah

Bu arada Sercay arkadaşım sorunu yarın cevaplayacağım şimdiden kusura bakma yatmak üzereyim kalın sağlıcakla Allah’a emanet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Amin cümlemizin mübarek olsun bu ayı inşallah

Bu arada Sercay arkadaşım sorunu yarın cevaplayacağım şimdiden kusura bakma yatmak üzereyim kalın sağlıcakla Allah�a emanet
    Ne demek efendim; Allah rahatlık versin. Saygılar...

Sayfa 19/94 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •