Sayfa 29/94 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 225 - 232 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. yakaladilar insanlari. kuvva gidayi veysi efendiyi iyi kullandilar..

2. yakaladilar insanlari.kuvva ve veysi efendiyi kullandilar.

17.55 te tabandı,karanlık odada taban bozuldu.Yarın inşallah, Allahın izniyle kaldığımız yerden devam...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    yakaladilar insanlari.kuvva ve veysi efendiyi kullandilar.
    Ne çok boş konuşuyosun sen.Millet i kendine küfür mü ettireceksin.Sen git Rtalb güler yatırım ekiz e yaz.Orda yazssan kimse bişey demez...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Bu 28 Nisan'daki mesajınız sayın seheryıldızı.
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    yalniz kalmissiniz.enkadarda yazilsa yatirimci itibar etmiyor.insanlarin kafasi bulanik.coguda bu sirket patronlarondan korkuyor.GENYH ATAC CLHOL Bilmemnesi nesi insanlar yandi..inanmiyorlar. Dengeden nasiplenenleer unutmamaj lazim.insaAllah servede guzel seyler olur.olacaktir da.sabir beklemek. Ama yatirimci inanmiyor. ONCE PATRONLAR GUVEN VERMELI..Yoksa temcit pilavi gibi isitip isitip SERVIS EDILMEMELI...
    Bu ikisi de bugün seansın sonuna doğru; tahtamızda işlem başlamadan önce ve son işlem öncesi mesajlarınız.
    demedim mi 1 ay once sutu....cihan gibi biri cikarsa hic sasmak lazim diye bak cikti.serve senedini bu haber sulandirdi....
    insanlari yakaladilar.... birakmazlar...yaaaaa
    Sanırım sabırla beklemek size uymamış.

Satmış olabilirsiniz tabi, son derece doğal.

Ancak kendinizi bu duruma düşürmeniz hoş olmadı.

Keşke buraya insanların moralini bozmak yerine bilgi paylaşmak için gelseydiniz. Hiç olmazsa daha sonra yazmaya yüzünüz olurdu. Yazık, insanın elinden üzülmekten başka bir şey gelmiyor.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

6.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Bu 28 Nisan'daki mesajınız sayın seheryıldızı.

Bu ikisi de bugün seansın sonuna doğru; tahtamızda işlem başlamadan önce ve son işlem öncesi mesajlarınız.

Sanırım sabırla beklemek size uymamış.

Satmış olabilirsiniz tabi, son derece doğal.

Ancak kendinizi bu duruma düşürmeniz hoş olmadı.

Keşke buraya insanların moralini bozmak yerine bilgi paylaşmak için gelseydiniz. Hiç olmazsa daha sonra yazmaya yüzünüz olurdu. Yazık, insanın elinden üzülmekten başka bir şey gelmiyor.

Değerli arkadaşım her yazını zevkle okuyorum .Teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım her yazını zevkle okuyorum .Teşekkürler
    Teşekkür ederim. İnsan nasıl bakarsa öyle görür/anlarmış.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

8. sercan niye kiziyon dogru ama INSANKARI YAKALADILAR.KIZMA BRADER AYNI GEMIDEYIZ.SATMADIM. HOS OLMAYANLARIDA YAZACAZ.

Sayfa 29/94 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •