Sayfa 33/94 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 257 - 264 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Dün sordum ama yanlış anlaşıldım...normal tabii
    ...ben demiştim ki... ilk ne zaman başvurduk...ona göre bir süre tahminde bulunurduk demek istemiştim..atıyorum...1 nisan da başvurduk...2 ay geçse 1 haziran gibi olabilir demek istemiştim..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Onaylanınca kesin yukarı hareket eder mı acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Dün sordum ama yanlış anlaşıldım...normal tabii
    ...ben demiştim ki... ilk ne zaman başvurduk...ona göre bir süre tahminde bulunurduk demek istemiştim..atıyorum...1 nisan da başvurduk...2 ay geçse 1 haziran gibi olabilir demek istemiştim..
    Başvuruyu 15 Nisan'da yaptılar.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

4. Artı hergün artmaya devam ekürüsüde hergün taban artı fiyat olarak serveyi geçecek galiba.Bu kadar düşmesine anlama veremiyorum.Hisse el değiştirdi ilerisi için iyi olabilir ama kısa vadede bu hareketler iyi değil.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Onaylanınca kesin yukarı hareket eder mı acaba?
    Kararı siz verin:

*Başvuru onaylanınca 10 gün içinde tahsislinin tamamlanması gerekiyor.

*Tahsisli tamamlanınca öz sermaye eksiden artıya geçiyor.

*Yıllardır ödenemeyen 4-5 mn tl borç ödendikten sonra Kuvva'nın alımı yapılacak. Ki böylece satış anlaşmalarının bir anlamı olsun.

Bunların yapılabilmesi için ilk şart tahsisli onayı.

Olur ya hissede hareketlilik olmayabilir de. Ancak bunlar gerçekleşince gözaltından çıkış beklentisinin önüne ne kadar zaman geçilebilir.

Hele ki bir prodüksiyon anlaşması haberi de düşerse değmeyin keyfine.

Tamamı bilançoyu olumlu etkileyecektir.

Bilançoların düzelmesi ve gözaltından çıkış beklentisinin bir hisseyi nasıl etkilediğini görmek isterseniz FRİGO' nun ve DARDL' in son 1,5 yıllık fiyat hareketlerine bir bakın.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Artı hergün artmaya devam ekürüsüde hergün taban artı fiyat olarak serveyi geçecek galiba.Bu kadar düşmesine anlama veremiyorum.Hisse el değiştirdi ilerisi için iyi olabilir ama kısa vadede bu hareketler iyi değil.
    Artı'da çıkış abartıldı.

Tahminim/düşüncem bugün çıkışında şimdilik son günü yaşıyor. Bugün yarın çağrı fiyatı/bilgileri gelecek.

Hesabıma göre mevcut fiyatın yarısı kadar bir çağrı fiyatı oluşacak. Bu haberle orada da ciddi düşüşler görülebilir. Ancak orada da orta uzun vadede ciddi fiyat yükselişleri görülebilir.

Serve için ise olması gereken dinlenme geciktiği için daha derin yaşanıyor. Normal kabul etmek lazım.

Tabi zararda olanların bu duruma katlanması kolay değil. Bunu kabul ediyorum. Ben karda olmama rağmen son yaptığım alımlarda ortalamam çok yukarıda kaldığı için bende bile zarar görünüyor. Şimdilik hedefe giden yelkenlinin tersine esen bir rüzgar var. Biz hedefimizden şaşmadığımız sürece/kaptan(Veysi Kaynak) dümeni kayalıklara kırmadığı sürece doğru rüzgar mutlaka esecektir.

Saygılar...

Teşekkürler arkadaşlar. 🤲

15 haziran gibi,hiç bir şey olmamışsa bile,birşeyler olacak

Sayfa 33/94 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •