Sayfa 40/94 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 313 - 320 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Bakın arkadaşlar size nacizane tavsiyem büyük resme odaklanın

Sayfa 8 de ne yazmışsam bugun aynı heyecanla aynı şeyleri hemde bu fiyatta tekrarlıyorum

Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak algılamayın sonuçta spk kanunları ortada

Özelden çok soru geliyor ama ancak bu kadar yazabiliyorum,şirket böyle giderse ki gidecek ,ilerde bu fiyatlara bakıp nasıl uyanamamışız demeyin

saygılar selamlar

2. selçukoğlu kardeşim ben deniz traderde hala mustafa uğur bayraktarı genel müdür yönetim kurulunda ise mustafa uğur bayraktar, onur öztürk otmanlı,maruf dindar,fehmi akın olarak görüyorum ...ortakları ise artı yatırım holding%10.73 cıhan sütşurup %5.08 diğer%77.12 nezir karaoğlu %7.07 olarak görüyorum dolayısı ile kafam karışıyor.ve dahası koca spk istanbul burosunda sana cevap verebilecek kimseyi bulamıyorsun ankara spk telefonları ise hiç açılmıyor tam bir rezalet
    Son düzenleme : Monur; 27-05-2020 saat: 20:06. Sebep: ilave bilgi

3.  Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    selçukoğlu kardeşim ben deniz traderde hala mustafa uğur bayraktarı genel müdür yönetim kurulunda ise mustafa uğur bayraktar, onur öztürk otmanlı,maruf dindar,fehmi akın olarak görüyorum ...ortakları ise artı yatırım holding%10.73 cıhan sütşurup %5.08 diğer%77.12 nezir karaoğlu %7.07 olarak görüyorum dolayısı ile kafam karışıyor.ve dahası koca spk istanbul burosunda sana cevap verebilecek kimseyi bulamıyorsun ankara spk telefonları ise hiç açılmıyor tam bir rezalet
    Şirketin tüm imtiyazlı payları Veysi kaynak a ait

Uğur Bayraktar yönetim kurulunda onu doğru görüyorsunuz ( bence çok kısa bi zaman içinde yönetimden çıkacak)

Şöyle yapalım gece veya yarın kamuoyu aydınlatma platformundan girip buraya resmi koymaya çalışayım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Buyrun yeni bir haber. Kap'ta bugün yayınlanmış. Satılan hisseler parası ödenmediği için geri alınmış.

.......................

Şirketimiz Yönetim Kurulu 27.05.2020 tarihinde şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

Daha önce Şirketimiz Yönetim Kurulu 01.06.2018 tarih ve 2018.07 Devir Temlik sözleşmesi ile ilgili aşağıdaki kararı almıştı OFMA Ofis Malzemeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin Ödenmiş sermayesi 8.650.000.- TL olup, Serve Kırtasiye Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin sahip olduğu % 4,73 oranında ve (beher hisse 25 TL ve 16.352 adet) 408.800 TL tutarında hisselerle ilgili olarak: Şirketimize ait olan Ofma Ofis Malzemeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş paylarının tamamı için serbest pazarlık usulü ile 3.600.000.- TL bedelle,15.11.2019 vadeli olarak Sn. Cemalettin Doğan'a satılmasına ve satışla ilgili satış sözleşmesinin hazırlanmasına karar verilmişti
    Bu gün yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Cemalettin Doğan'a yapılan hisse satışıyla ilgili 3.600.000 TL'sını vadesinde ödemediğinden dolayı ve bundan sonraki dönemde'de ödeme imkanı olmadığından dolayı şirket menfaatleri göz önüne alınarak devir temlik sözleşmesinin iptal edilerek OFMA Ofis Malzemeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. hisselerinin aynı tutardan geri alınmasına karar verilmiştir.
    Sn. hissedarlarımıza duyurulur
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    selçukoğlu kardeşim ben deniz traderde hala mustafa uğur bayraktarı genel müdür yönetim kurulunda ise mustafa uğur bayraktar, onur öztürk otmanlı,maruf dindar,fehmi akın olarak görüyorum ...ortakları ise artı yatırım holding%10.73 cıhan sütşurup %5.08 diğer%77.12 nezir karaoğlu %7.07 olarak görüyorum dolayısı ile kafam karışıyor.ve dahası koca spk istanbul burosunda sana cevap verebilecek kimseyi bulamıyorsun ankara spk telefonları ise hiç açılmıyor tam bir rezalet
    Sayın Monur maalesef birçok kurum(iş yatırım da) aynı şekilde. En son bilgileri öğrenmek için kap açıklamalarını tek tek okumak, bildirim kaçırmamak gerekiyor. Sayın selçukoğlu'nun da dediği gibi imtiyazlı paylar Veysi Kaynak'ta. Tahsislide buna göre başvuru yapıldı.

Ben de büyük resmi gözden kaçırmamak gerektiği düşüncesindeyim.

Saygılar...
    Son düzenleme : SERCAYOLKAN; 27-05-2020 saat: 22:59.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

6. KAP'ta yer alan ortaklık yapısı:

Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

7. Evet ben bugün şirketi aradim size yazdığım konuları öğrenmek için telefonu açan kişi ıçerde toplantı var deyip soruları sorabilmek için mail adresi vermısti

8. Evet demekki bu bilgiler yanlış ama bize muhatap olacak olan spk da kimseye ulaşamıyorsunuz bende dün cimere yazdım spk yida şikayet ettim

Sayfa 40/94 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •