Special Days Image
Sayfa 43/94 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 337 - 344 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Toparlıycak gibi eşleşme 4,85

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    şirketin içine yeni konulan 13 milyon tl ne zaman tablolarında çıkacak yeniden yapılandırmayı bilen anlatabilirmi
    13 değil, 23 olacak. Hesabını geçmiş sayfalardan okuyabilirsiniz.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Toparlıycak gibi eşleşme 4,85
    Esems leri zamanında satıp kurtulmuştun değil mi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Bu hisseye kısa vade olarak bakmak gerçekten umutsuz bir bakış olur. “Yatırımcı” kardeşlerim hele Eylül Ekim diyelim bakalım. Serve için tıpkı hubvc gibi .. iyi ki almışız mı diyeceğiz keşke alsaydık mı. Unutmayın ya toza dumana karışacağız. Ya tozlunu dumanını attıracağız. Tercih sizin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Esems leri zamanında satıp kurtulmuştun değil mi
    Evet esemsden cıkmıstım esems selgd ve zamanın kagıdı tumtk bu kagıtlardan zararım olmamıstı ne günlerdi bol şans

Serve

Bu tahtayı anlayabılmek çok zor dün 4,85 hacimli alış yapıyor güya destek atıyor bugün düşüşle 4,75 açıp eşleşmeyi neredeyse tavana yakın 5,25 gösterip 4,70 e düşürüyor deminde tabanda eşleşme gösteriyor 4,37 epeyde satış yazıyor sımdıde eşleşme güya 4,72 ve alışta bekleyen 29950 lot fazla oynak ne yapar eder anlamak zor bol şans

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    15 Nisan'da yapılan tahsisli başvurusuna önümüzdeki iki hafta içinde cevap verilmesini bekliyorum.

Aşağıdaki grafiklerden ilki günlük, ikincisi haftalık.

Haftalıkta bugün doji oluşturmasını(mevcutta oluşanı bozmamasını), rsı nın da günlükte olduğu gibi uyumlu hale gelmesinin olasılığını yüksek görüyorum. Bunun için günü 4,81 veya az da olsa üzerinde kapatması yeterli.

Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Arkadaşlar tahsisli olunca ,bizim elimizdeki hisse sayıları ne artıyor,ne de azalıyor değil mi..hisse fiyatı da değişmiyor...yani değişen bir şey olmuyor aslında....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 43/94 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •