Sayfa 61/94 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 481 - 488 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Günaydın herkese muhtemelen beni kastettiniz

Süreç sonlanana kadar yazmayacaktım ,ve bugunlere geldik çok şükür

Hemen baştan söyleyeyim ilk günkü heyecanımı ve beklentimi koruyorum

3-5 güne bu süreç biticek inşallah asıl ondan sonra yeni beklentileri konuşacağız

Mesela kuvvanın kalanının alınması veya birleşmesi,yurtdışı operasyonların çoğaltılması,servenin adının değişmesi gibi

hissemizden artık ciddi bir atak bekliyorum izleyip göreceğiz

herkese saygılar sevgilerimle
    Sayın SELÇUKOĞLU evet sizi işaret ettim idi. isminizi tam hatırlayamadığımdan mazur görünüz. Sizin ve SERCAYOLKAN'ın paylaşımları buraya ışık oluyor. Her ikinizi de tebrik eder başarılar dilerim. Bende SERVE' de çok güzel hareketler bekliyorum ve sesli olarak , satanlar üzülecek pişman olacak diye düşünüyorum.Tabi al sat kararı her yatırımcının kendisine aittir. Borsada oyun yeri değil yatırım yeridir. Önümüzde kanal direnci var geçtiğinde sert hareketlere gebe olduğunu düşünüyorum. Selamlar hayırlı kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Helâl olsun sana hocam,gerçekten bu işleri biliyorsunuz.Tebrik ederim sizi.Veysi beye de hayırlı olsun der,başarılı bir yönetici olmasını temenni ederim.
    Estağfurullah batık hocam. Ben de Veysi Bey'in borsa çakallıklarına girişmeden yoluna devam etmesini umuyorum.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Sayın SERCAYOLKAN analizlerinizi misafir olarak takip ediyorum. ve hiç yorumda yazmadım. Çok isabetli yorumlarınız var. Ancak bu mesajınızda sanki biraz ümitsizlik gördüm gibi. Beklentileriniz gerçekleşmemiş gibi bir sinyal aldım. Acaba yanılıyor muyum. Ayrıca sizle birlikte isabetli yazıları olan bir arkadaş daha vardı. uzun zamandır görmüyorum. Acaba hisseyi sattı mı yoksa bilmediğimiz bir sıkıntı durumu mu var. En kalbi selamlarımla
    Düşünceleriniz için teşekkür ederim sayın Garipoğlu. Aslında ümitsiz değilim. Hedefim var ve o hedefe daha hızlı ulaşmak istiyorum. Başta gelen kap haberleri önce 13 mn nominal, sonra 11 mn nominal idi. Geçen hafta ise şirkete girecek toplam tutarı 11 mn TL açıkladılar. İster istemez önceki haberlerle beklentim yüksek kaldı. Ancak şu durumda gelecek olan 11 mn şirketi kurtarmaya ve yol almasına fazlasıyla yetecektir. Serve'de yola devam ediyorum. Eğer satarsam mutlaka yazarım. Ama sakın siz benim alım-satımıma bakmayın. Rtalb' da 9,51 de satmıştım hisse 52 yi gördü. Hatta umarım burada da ben hedefimde sattıktan sonra Serve'nin fiyatı da 40-50 lere ulaşır ve geçer.

Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Dün teknik olarak çok güzel kapatmışız.

İnşallah bugün daha iyi olur.

Belki de tekniğe haber giydirirler.

Saygılar...

5.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Düşünceleriniz için teşekkür ederim sayın Garipoğlu. Aslında ümitsiz değilim. Hedefim var ve o hedefe daha hızlı ulaşmak istiyorum. Başta gelen kap haberleri önce 13 mn nominal, sonra 11 mn nominal idi. Geçen hafta ise şirkete girecek toplam tutarı 11 mn TL açıkladılar. İster istemez önceki haberlerle beklentim yüksek kaldı. Ancak şu durumda gelecek olan 11 mn şirketi kurtarmaya ve yol almasına fazlasıyla yetecektir. Serve'de yola devam ediyorum. Eğer satarsam mutlaka yazarım. Ama sakın siz benim alım-satımıma bakmayın. Rtalb' da 9,51 de satmıştım hisse 52 yi gördü. Hatta umarım burada da ben hedefimde sattıktan sonra Serve'nin fiyatı da 40-50 lere ulaşır ve geçer.

Saygılar...

Taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir. Bizden de selamlar saygılar. Alım satım hedef veya diğer konular kişilerin kendi takdirindedir ve tasarrufundadır. Herkes makul olan bir fiyatı kendine hedef değer koyar veya koymuştur. Sabrederse o rakama ulaştığında beklentisi gerçekleşmiş olur ve satar karını alır. Tabi yatırım ve sabır alışkın olmayanlar için zor iştir. sadece kısada vurayım diye düşünerek tahta tahta gezmek kazanç kaynağı olmayacağı gibi bilakis hem sattığı beklentili hissenin nimetinden faydalanmayı kaybetmiş olur hem ödediği ciddi alım satım komisyonları olur. hemde hisse değişimleri sağlıklı seçemiyorsa çok çok ciddi zararlara sebep olabilir. Nasıl ki 25/ 30 yıl emekli ikramiyesi için sabırla bekliyor isek borsada sağlıklı mantıklı ve beklentili hisselerdede makul süre bekleyen insanlar için belki tahayyül edemeyeceği fırsatları kazanmasına imkan sunar.(bu yazdıklarım sadece bu hisse için değil genel bir bakış açısının sesli düşünülmesidir. ) yatırım kararlarını kişiler kendi mantıklarının ortaya koyduğu sonuçlara göre hareket etsinler. Hiç kimse yazdıklarından etkilenmesin. isteyen istediği gün alır istediği günde satabilir. Başkasının yatırım kararları asla beni ilgilendirmez.

Hangi hissede olursa olsun herkese bol bereketli ve helal kazançlar dilerim.

Selam ve dua ile kalınız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Yazdıklarınıza aynen katılıyorum sayın Garipoğlu. Umarım hepimiz hedeflerimize ulaşabiliriz.

Teknik açıdan Serve için yarın 6,60 üstüne atıp haftayı bu şekilde kapatması durumunda önümüzdeki haftaya daha umutlu bakılabilir.

Saygılar...

7.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Yazdıklarınıza aynen katılıyorum sayın Garipoğlu. Umarım hepimiz hedeflerimize ulaşabiliriz.

Teknik açıdan Serve için yarın 6,60 üstüne atıp haftayı bu şekilde kapatması durumunda önümüzdeki haftaya daha umutlu bakılabilir.

Saygılar...
    Haklısınız ve bende size katılıyorum. Hatta bu hissenin beklentilerine göre, bence şu anki rakamların çok komik kaldığını düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    ..................
    Serve Film Prodüksiyon Eğlence A.Ş.'nin (Şirket) sermayesinin 11.559.492,45 TL'den 11.000.000 TL karşılığı Borsa İstanbul A.Ş.'nin Toptan Alış Satış Prosedürü çerçevesinde belirlenen baz fiyat üzerinden ihraç edilecek payların Veysi Kaynak'a Kurumumuz aracılığıyla 13.07.2020 tarihinde gerçekleştirilmesi öngörülen toptan alış satış işlemi, SPK'nın 10.07.2020 tarih ve 6996 sayılı yazısı çerçevesinde yeniden belirlenecek baz fiyata göre alınacak yeni ihraç belgesi çerçevesinde Borsa İstanbul'a yapılacak bildirim ile belirlenecek tarihte gerçekleştirilmek üzere ertelenmiştir.
    ..................

Sayfa 61/94 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •