Sayfa 63/94 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 497 - 504 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. sabırla bekleyen yakında corbayı içecek belli artık

Şimdi veysi bey 1.870.748 adet hisseyi ,tanesi 5.88 den alacak,değilmi? Daha çok alsaydı keşke..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    İyi ki varsınız,Allah razı olsun arkadaşlar.🤲🤲
    Allah sizdende razı olsun arkadaşım

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Şimdi veysi bey 1.870.748 adet hisseyi ,tanesi 5.88 den alacak,değilmi? Daha çok alsaydı keşke..
    Bu konuda bence devamı gelecek çünkü veysi bey serve de kuvva için devamını da getirecek düşüncesindeyim

Yani yüzde yüzüne sahip olma gibi

Tabi bunun da bazı şartları olacak (tekrar para koyma ve tekrar tahsisli)

Her şirkete para koyma bizi uçurur

Tabi bir beklentimde serve nin adının değişmesi

Burada çok beklentili bir döneme giriyoruz arkadaşlar . bize yakın örnekler gözaltındaki frigo dardanel vs desem eminim heyecanımı anlarsınız

Saygılar sevgiler selamlar

5.  Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Bu konuda bence devamı gelecek çünkü veysi bey serve de kuvva için devamını da getirecek düşüncesindeyim

Yani yüzde yüzüne sahip olma gibi

Tabi bunun da bazı şartları olacak (tekrar para koyma ve tekrar tahsisli)

Her şirkete para koyma bizi uçurur

Tabi bir beklentimde serve nin adının değişmesi

Burada çok beklentili bir döneme giriyoruz arkadaşlar . bize yakın örnekler gözaltındaki frigo dardanel vs desem eminim heyecanımı anlarsınız

Saygılar sevgiler selamlar
    Sayın Selçukoğlu Sadece Frigo Dardl değil ki bir sürü hisse var gözaltında ve sermayesi güçlenen mali yapısı düzelen ve başka güzel nedenlerle beklentili olan hisseler en diplerinden fersah fersah yükseklerde. Mesela Dardl yanılmıyorsam 15 Ağustos 2019 da 0.91 TL iken 19 Haziran 2020 yılındaki fiyatı 12.20 TL. Yine Frigo 9 Nisan 2019 da kapanışı 1.80 TL iken 9 Haziran 2020 de 19.66 TL görüp 19.18 TL ile kapanış yapmıştır.

İşte bunlarda gözaltı hisselerigözaltı pazarı hisseleri.JPG

KENDİME NOT OLARAK : Şahsım olarak Serve' den beklentim büyük. Herkesin yatırım stratejisi, bekleme süresi, sabrı, kişiye göre değişiklik arz eder. Herkes kendi kararını uygulasın. başkalarının yatırımla ilgili kararları benim ilgim dışındadır. Benim stratejim de , başkalarının ilgisi dışında olsun ve yatırım tarzı olmasın.Kişilerin uğrayacağı kar veya zararlardan asla ben mes'ul değilim. Kimse yede yatırım olarak önermem tavsiyede bulunamam böyle bir görevim sorumluluğum misyonum ve sıfatım asla yoktur olmaz olamazda.

Herkese sağlıklı yatırım kararları vermeyi ve hayırlı bereketli kazançlar diliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Sayın Selçukoğlu Sadece Frigo Dardl değil ki bir sürü hisse var gözaltında ve sermayesi güçlenen mali yapısı düzelen ve başka güzel nedenlerle beklentili olan hisseler en diplerinden fersah fersah yükseklerde. Mesela Dardl yanılmıyorsam 15 Ağustos 2019 da 0.91 TL iken 19 Haziran 2020 yılındaki fiyatı 12.20 TL. Yine Frigo 9 Nisan 2019 da kapanışı 1.80 TL iken 9 Haziran 2020 de 19.66 TL görüp 19.18 TL ile kapanış yapmıştır.

İşte bunlarda gözaltı hisselerigözaltı pazarı hisseleri.JPG

KENDİME NOT OLARAK : Şahsım olarak Serve' den beklentim büyük. Herkesin yatırım stratejisi, bekleme süresi, sabrı, kişiye göre değişiklik arz eder. Herkes kendi kararını uygulasın. başkalarının yatırımla ilgili kararları benim ilgim dışındadır. Benim stratejim de , başkalarının ilgisi dışında olsun ve yatırım tarzı olmasın.Kişilerin uğrayacağı kar veya zararlardan asla ben mes'ul değilim. Kimse yede yatırım olarak önermem tavsiyede bulunamam böyle bir görevim sorumluluğum misyonum ve sıfatım asla yoktur olmaz olamazda.

Herkese sağlıklı yatırım kararları vermeyi ve hayırlı bereketli kazançlar diliyorum.
    ben iki örnek yazmıştım ama siz daha detaylı göstermişsiniz teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    ben iki örnek yazmıştım ama siz daha detaylı göstermişsiniz teşekkürler
    Rica ederim.Yazdıklarım kendimi bağlar. Kimse benim bakış açımı kendine hedef strateji olarak algılamasın. Herkesin yatırım modeli kişiye göre değişiklik arz eder.

Sizin ve SERCAYOLKAN'ın analizleri sabırlı yatırımcıya birer ışık güç enerji kaynağıdır.

Selamlar Saygılar cümleten hayırlı geceler.
    Son düzenleme : Garipoğlu; 16-07-2020 saat: 01:22.

Sanırım olsa olsa isim ünvan değişikliği yapılırsa potansiyel oluşabilir acaba tahsislide bizde katılıyormuyuz lotlarımız ne oluyor

Sayfa 63/94 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •