Sayfa 65/94 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 513 - 520 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Şirketimiz Serve Film Prodüksiyon Eğlence A.Ş. tarafından ihraç edilen 127.237,35 TL nominal değerli A grubu ve 1.743.510,95 TL nominal değerli B grubu olmak üzere toplam 1.870.748,30 TL nominal değerli payların 1 TL nominal değerli pay için 5,88 TL fiyat üzerinden toplam satış hasılatı 11.000.000 TL olacak şekilde Veysi Kaynak'a tahsisli olarak satılması işlemi 17.07.2020 tarihinde Borsa İstanbul Toptan Alış Satış Pazarı'nda gerçekleşmiş olup, tahsisli sermaye artırımı işlemi tamamlanmıştır

Çok şükür bu iş te bitti

Artık tahsisli sayfası kapandı şirket özsermayesi güçlendi

Artık büyüme ve kuvva nın olası hareketleri ile ilgili önümüzde hiçbir engel kalmadı

Bambaşka bir şirket küllerinden doğuyor

Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Şirketimiz Serve Film Prodüksiyon Eğlence A.Ş. tarafından ihraç edilen 127.237,35 TL nominal değerli A grubu ve 1.743.510,95 TL nominal değerli B grubu olmak üzere toplam 1.870.748,30 TL nominal değerli payların 1 TL nominal değerli pay için 5,88 TL fiyat üzerinden toplam satış hasılatı 11.000.000 TL olacak şekilde Veysi Kaynak'a tahsisli olarak satılması işlemi 17.07.2020 tarihinde Borsa İstanbul Toptan Alış Satış Pazarı'nda gerçekleşmiş olup, tahsisli sermaye artırımı işlemi tamamlanmıştır

Çok şükür bu iş te bitti

Artık tahsisli sayfası kapandı şirket özsermayesi güçlendi

Artık büyüme ve kuvva nın olası hareketleri ile ilgili önümüzde hiçbir engel kalmadı

Bambaşka bir şirket küllerinden doğuyor
    Evet hayırlı olsun inş isim ünvan değişikliği yapılırsa o zaman daha sağlıklı olur dıye dusunuyorum

3. interneti araştırdım ama bulamadım. Yakın İzleme Pazarından ANA pazara çıkış için katedeceği yollar nedir? Çıkmak için resmi olarak spk ya müracaattan sonraki kanuni süre ne kadardır.? ve şirketin bugünden itibaren, YİP'ten çıkış öncesine kadar geçecek olan sürede yerine getirmeleri gereken yasal zorunluluklar nelerdir? Bu konuda bilgisi olan aydınlatabilirmi ?.Şimdiden teşekkürler.

Serve

Bu pazar hisseleri şu sıralar çok riskli metal ve salıx kapandılar snkrn yakın ızlemeye alındı gözaltı pazarında zamanla kapanabılecek kağıtların devamı olabilir
    İnş umudum Servenin bu pazardan cıkıp normal işlem görebileceği sayın Sercay konusunda deneyimli nasıl bi zaman süre işleyiş şartlar neler olabilir bol şans

5.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bu pazar hisseleri şu sıralar çok riskli metal ve salıx kapandılar snkrn yakın ızlemeye alındı gözaltı pazarında zamanla kapanabılecek kağıtların devamı olabilir
    İnş umudum Servenin bu pazardan cıkıp normal işlem görebileceği sayın Sercay konusunda deneyimli nasıl bi zaman süre işleyiş şartlar neler olabilir bol şans
    Sayın lokasyon bir önceki paylaşımımla süreçhakkında bilgi almak istedigim hisse serve idi

Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Sayın lokasyon bir önceki paylaşımımla süreçhakkında bilgi almak istedigim hisse serve idi
    Sayın Garipoğlu hakkımızda hayırlısı inş iyi olsun bol şans diliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Sayın Garipoğlu hakkımızda hayırlısı inş iyi olsun bol şans diliyorum
    Hep beraber inşAllah.Bu arada teknige gore git gel yapiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Arkadaşlar YİP çıkışı için daha önce bir çalışma yapıp(madde madde) yazmıştım belki faydası olur. Geriye doğru bakmalısınız.
    Süre olarak ise SPK yıllık bilançoyu görmek ister diye düşünüyorum.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Sayfa 65/94 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •