Sayfa 67/94 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 529 - 536 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Serve

Eşleşme 18 bin lotla 6,60 tavanda satısta kalan 21 bin lot civarı hadi hayırlısı

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Eşleşme 18 bin lotla 6,60 tavanda satısta kalan 21 bin lot civarı hadi hayırlısı
    Bununda eşleşmesi oynak şaka gibi tekrar 6,05 e kadar düşürdü eşleşmeyi

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bununda eşleşmesi oynak şaka gibi tekrar 6,05 e kadar düşürdü eşleşmeyi
    Nerde o 1,2 ay önceki eşleşmeler....aynı cins,uyuz hissem eplasa benzedi...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Nerde o 1,2 ay önceki eşleşmeler....aynı cins,uyuz hissem eplasa benzedi...
    Anlamadım gitti çok değişik bi tahta

Eee normaldir,sonuçta ben varım.😭

teknıgı yavas yavas duzelıyor gercı yakın ızleme kagıdında teknık ne derece ısler bılınmez ama inş haftalık kapanış iyi olsun frıgodan sonra belkide bu pazardan cıkabılecek potansıyel kağıt olabilir bol şans

Kapta haber var.Sermaye arttırımı haberi tamamlandı,spk ya başvurulacak falan yazıyor. Hayırlı olsun.

8. Sayın Selcukoğlu ve SercaYolkan beyefendiler sizlerin burdaki yorumları hisseyi tasiyanlara güç veriyor ve yorumlarinizi görmek istiyoruz.

Diğer bir konuda servede gelen bunca güzel haberin hisseye etkusi 1 kademedemi olmaz. Acaba beklenen ve bilinen gelişmeler diyemi hisse hareketine bu haberler olumlu yansımıyor.

Selamlar saygilar. Cumlemizin Kurban Bayraminida şimdiden kutlarim. Aile efradlarinizla birlikte mutlu huzurlu bir bayram yaşamamiz dileklerimle. Kalın sağlıcakla

Sayfa 67/94 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •