Sayfa 73/94 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 577 - 584 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Sagol insallah baska hissedede karşilaşiriz serve para kazandirdi Allah bereket versin.şu an şirketin hıç bir faaliyeti yok .muhtemelen pandemiden dolayi ama baslarinda veysi kaynak var tek güvence o ilerde sattigim fiyatin altina gelirse tekrar alirim.şimdilik gsdho ya gectim.bskalim o ne yapacak ..herkese selam bu forumdaki arkadaslarin diger forumdakilere göre bence ayricaligi var herkes cok seviyeli ve birbirine saygili

2. Evet burdaki serve yatırımcıları gercekten cok kaliteli ve nazik insanlar. İnsallah hissemiz de güzel insanlar gibi güzel yerlere gelir. Herkese cokt selam.

3. İyi günler,dün aldım bugün taban gördük, olumsuz bir haber mi var?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by HİSSEKİRACI Yazıyı Oku
    İyi günler,dün aldım bugün taban gördük, olumsuz bir haber mi var?
    Son dönemde yaptığı çıkışı sindirmesi lazım. 10 tl üzerinde dengeye oturup bir iki hafta(belki daha fazla) dinlenmeli. Geriye doğru ya da marttan bu yana olan mesajları okumanız faydalı olacaktır.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Teknik olarak 7,85 üzerinde yeni bir kanala girmiştik. Hızlı yükselişle yeni kanalın üst çizgisini deldi. Umarım haftayı bu yeni kanalın üstünde kapatır. Olmazsa kanal alt çizgisi hedef olur. Fırsat bulunca çizerim.

Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

6.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Son dönemde yaptığı çıkışı sindirmesi lazım. 10 tl üzerinde dengeye oturup bir iki hafta(belki daha fazla) dinlenmeli. Geriye doğru ya da marttan bu yana olan mesajları okumanız faydalı olacaktır.

Saygılar...

Teşekkürler

7. Şirketimiz Yönetim Kurulu 10.09.2020 tarihinde şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

30.03.2020 tarih ve 2020.02 sayılı yönetim kurulu kararı ile İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü'ne 33460-5 numara ile kayıtlı, merkezi Söğütlü Çeşme Mahallesi, Fevzi Çakmak Cad. 16/1 Küçükçekmece / İstanbul adresinde bulunan Kuvva Gıda A.Ş.'nin 500.000 TL olan sermayesinin %45'inin satın alınmasına ilişkin kararın aşağıdaki şekilde değiştirilmesine,

İlişkili taraf şirketi olan Kuvva Gıda A.Ş.'nin 10.09.2020 tarih ve 2020/06 Sayılı yönetim kurulu kararı ile Kuvva Gıda A.Ş.'nin 500.000 TL olan sermayesinin 24.500.000 TL nakden artırılarak 25.000.000 TL'ye yükseltilmesine karar verilmiş olup, artırılan 24.500.000 TL'nin 14.500.000 TL'sinin şirket ortağı Veysi Kaynak tarafından karşılanmasına, kalan 10.000.000 TL'sinin ise Şirketimiz Serve Film Podüksiyon Eğlence A.Ş. tarafından karşılanmasına ve şirketin sermaye artırımı sonrasında Kuvva Gıda A.Ş.'de %40 pay sahibi olunmasına,

Serve Film Prodüksiyon Eğlence A.Ş. tarafından karşılanacak olan 10.000.000 TL sermaye taahhüdünün Kuvva Gıda A.Ş.'nin yapacağı genel kurul toplantısında sermaye artırımına dair karar alındıktan sonra her türlü muvazaadan ari olarak Kuvva Gıda A.Ş.'nin sermaye artışını karşılamak için 3.500.000 TL'sinin Şirketimizin 14.05.2020 tarih ve 2020.06 sayılı sermaye artırımından elde edilen fonun kullanım yerlerine ilişkin yönetim kurulu kararında belirtildiği üzere, ilgili fondan kullanılmak suretiyle ödenmesine, bakiye kalan 6.500.000 TL'nin Veysi Kaynak'tan temin edilecek kaynakla ödenerek sermaye artırım taahhüdünün yerine getirilmesine,

Veysi Kaynak'tan temin edilecek 6.500.000 TL'nin Şirketimizin ileriki tarihlerde yapabileceği sermaye artırımında kullanılmak üzere sermaye avansı olarak alınmasına,

Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatına uygun olarak gerekli işlemlerin yapılmasına

8. Ve beklenen ilk adım geldi

Kuvvanın yüzde 40 ını alıyoruz

Sayfa 73/94 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •