Sayfa 74/94 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 585 - 592 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulu 10.09.2020 tarihinde şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

30.03.2020 tarih ve 2020.02 sayılı yönetim kurulu kararı ile İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü'ne 33460-5 numara ile kayıtlı, merkezi Söğütlü Çeşme Mahallesi, Fevzi Çakmak Cad. 16/1 Küçükçekmece / İstanbul adresinde bulunan Kuvva Gıda A.Ş.'nin 500.000 TL olan sermayesinin %45'inin satın alınmasına ilişkin kararın aşağıdaki şekilde değiştirilmesine,

İlişkili taraf şirketi olan Kuvva Gıda A.Ş.'nin 10.09.2020 tarih ve 2020/06 Sayılı yönetim kurulu kararı ile Kuvva Gıda A.Ş.'nin 500.000 TL olan sermayesinin 24.500.000 TL nakden artırılarak 25.000.000 TL'ye yükseltilmesine karar verilmiş olup, artırılan 24.500.000 TL'nin 14.500.000 TL'sinin şirket ortağı Veysi Kaynak tarafından karşılanmasına, kalan 10.000.000 TL'sinin ise Şirketimiz Serve Film Podüksiyon Eğlence A.Ş. tarafından karşılanmasına ve şirketin sermaye artırımı sonrasında Kuvva Gıda A.Ş.'de %40 pay sahibi olunmasına,

Serve Film Prodüksiyon Eğlence A.Ş. tarafından karşılanacak olan 10.000.000 TL sermaye taahhüdünün Kuvva Gıda A.Ş.'nin yapacağı genel kurul toplantısında sermaye artırımına dair karar alındıktan sonra her türlü muvazaadan ari olarak Kuvva Gıda A.Ş.'nin sermaye artışını karşılamak için 3.500.000 TL'sinin Şirketimizin 14.05.2020 tarih ve 2020.06 sayılı sermaye artırımından elde edilen fonun kullanım yerlerine ilişkin yönetim kurulu kararında belirtildiği üzere, ilgili fondan kullanılmak suretiyle ödenmesine, bakiye kalan 6.500.000 TL'nin Veysi Kaynak'tan temin edilecek kaynakla ödenerek sermaye artırım taahhüdünün yerine getirilmesine,

Veysi Kaynak'tan temin edilecek 6.500.000 TL'nin Şirketimizin ileriki tarihlerde yapabileceği sermaye artırımında kullanılmak üzere sermaye avansı olarak alınmasına,

Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatına uygun olarak gerekli işlemlerin yapılmasına
    Ve beklenen ilk adım geldi

Kuvvanın yüzde 40 ını alıyoruz
    Aynen bunlar güzel haberler hayırlısıyla Kuvva oluşumunun adımları bereketli olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Ve beklenen ilk adım geldi

Kuvvanın yüzde 40 ını alıyoruz
    Çok güzel bir haber sayın selçukoğlu. Teşekkürler.

6,5 mn un sermaye avansı olarak alınması da ayrı bir güzellik. Banka-faiz-borç makası yok. Helal olsun. Hatta bir %50 bedelli yaparsa da çok rahatlar şirket. Varsın biz de atalım pamuk elleri cebe. Kazan kazan...

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Grafikte de görüldüğü gibi hedef olan ikinci kanal çok hızlı geçildi. Ben bu yeni kanalın üzerinde dinlenip sonra hareket etmesini beklerim. Kanal çizgisi yarın için 10,25 ten geçiyor ve her gün 5 kuruş yukarıya kayıyor. Kanal yüksekliği 2 tl Olduğu için 3 nolu trend çizgisinin üzerinde 12,25 te de yarın için henüz çizilmeyen 4 nolu kanal/trend çizgisi olduğu düşünülmeli. Bu çizgi de her gün 5 kuruş yukarı kayıyor.

Saygılar...

5.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Son dönemde yaptığı çıkışı sindirmesi lazım. 10 tl üzerinde dengeye oturup bir iki hafta(belki daha fazla) dinlenmeli. Geriye doğru ya da marttan bu yana olan mesajları okumanız faydalı olacaktır.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Saygideger ve degerli gardasim hissedasim. Sizde Sayın Selçukoğluda bu topikteccok emeginiz var. Inkar edilemez.

Ayrica bugunku tabanin sebebine gelince şahsi fikrimi yazayim. Bugun haber geleceginin kokusunu almis olma ihtimali olan tahtaci bence milleti panikletti mal sattirdi taban yapti ve haber oncesi ordan cok miktarda hisse aldi. Haber gelincede kopardi. Normalde taban yapan veya satis yiyen hissenin gostergeleti bozulur normalde ayni gun duzelmez.

Haber geldi hisseyi topladi tabandan kopardi. Ben sabirla bekliyorum ve once ekmekti sonra yemege dondu sanki lokantayi alacakmisim gibi hizla buyuyorum hamdolsun.

Verdigim ornek buyummeyi ifade edebilmek icin bir modelleme benzetme.

Ister alir isteyen satar isteyen bekler kendi kararlaridir.

Herkesin yatirim stratejisi farklidir. Ben ssbirla devam ediyorum.

Rabbime sonsuz hamd şükür ve senalar olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Saygideger ve degerli gardasim hissedasim. Sizde Sayın Selçukoğluda bu topikteccok emeginiz var. Inkar edilemez.

Ayrica bugunku tabanin sebebine gelince şahsi fikrimi yazayim. Bugun haber geleceginin kokusunu almis olma ihtimali olan tahtaci bence milleti panikletti mal sattirdi taban yapti ve haber oncesi ordan cok miktarda hisse aldi. Haber gelincede kopardi. Normalde taban yapan veya satis yiyen hissenin gostergeleti bozulur normalde ayni gun duzelmez.

Haber geldi hisseyi topladi tabandan kopardi. Ben sabirla bekliyorum ve once ekmekti sonra yemege dondu sanki lokantayi alacakmisim gibi hizla buyuyorum hamdolsun.

Verdigim ornek buyummeyi ifade edebilmek icin bir modelleme benzetme.

Ister alir isteyen satar isteyen bekler kendi kararlaridir.

Herkesin yatirim stratejisi farklidir. Ben ssbirla devam ediyorum.

Rabbime sonsuz hamd şükür ve senalar olsun.
    Günaydın, Hisse ile ilgili haberler ve beklentileri okuduktan sonra 11,8 aldığım günün ertesinde taban olunca nereye düştük lan biz dedim ama akşama gelen haber ve çıkması tekrar olumlu düşünmeme sebep oldu neyse tekkeyi beklemeye devam edeceğim. Asla yatırım tavsiyesi değldir. Bol kazançlar.

7. Kuvva Gıda Hakkında Tanıyalım Şirketi ve neye ortak olduğumuzu bilelim.
    Türkiye’de dondurma denince, akla önce Maraş dondurması gelir. Maraş dondurmasının dünya çapında ün kazanmasında Maraşlı Kanbur ailesinin rolü büyüktür.

Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş.’nin 1991 yılında kurduğu MADO; Anadolu’ya özgü bu üçyüz yıllık lezzet geleneğinin günümüz Türkiye’sindeki rakipsiz temsilcisi olarak, bugün yurt içi ve yurt dışında 200’ü aşan şube sayısıyla giderek daha da büyüyen dev bir franchising zinciri haline gelmiştir.

ICEMAR da, MADO gibi Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. nin bir markasıdır. Aynı tesislerde, aynı özenle üretilmiş gerçek Maraş dondurmasıdır.

https://www.kuvvagida.com.tr/

8. serve nin değeri anlaşılacak nasıl bir gıda şirketine ortak olduğu zamanla anlaşılır.
    Ayrıca bu forum ne kadar seviyeli.

Sayfa 74/94 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •