Sayfa 76/94 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 601 - 608 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Bu satinalma gorusmesi ile ilgili haber ilgili haber denge holding kap'ta var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
    Haber için teşekkürler sayın Garipoğlu. Demek ki patronumuzun Serve hakkında düşünceleri çok çok daha büyük. Arkamıza yaslanıp sakince izlemek lazım.

Beni tek tedirgin eden son dönemde hisselerimizin hızlı yükselmesiydi. Bu haber ile potansiyelimizi hesaplamaya çalışmanın artık anlamsız olduğunu düşünüyorum.

Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

3.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Haber için teşekkürler sayın Garipoğlu. Demek ki patronumuzun Serve hakkında düşünceleri çok çok daha büyük. Arkamıza yaslanıp sakince izlemek lazım.

Beni tek tedirgin eden son dönemde hisselerimizin hızlı yükselmesiydi. Bu haber ile potansiyelimizi hesaplamaya çalışmanın artık anlamsız olduğunu düşünüyorum.

Saygılar...

peki sercayolkan bey patron bunu kapa bildirmedi sizce neden birde denge holdingi almak ile neyi amaçlıyor cevaplarınız için teşekkür ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by berfe Yazıyı Oku
    peki sercayolkan bey patron bunu kapa bildirmedi sizce neden birde denge holdingi almak ile neyi amaçlıyor cevaplarınız için teşekkür ederim
    Merhaba Sayın berfe! Patronun bu durumu Kap'a bildirme zorunluluğu yok. Sonuçta şu an kanunen Serve yi ilgilendirmiyor. Eğer şirketi alır ve Serve ile birleştirmek isterse durum değişir.

Denge'yi neden almak istiyor sorusuna cevap bulmak zor. Tamamen hayal kurmak olur şu an için. Fikir vermesi açısından faaliyet raporuna bir bakın derim. 1 çalışanı ve 3 bağlı iştiraki var. Finans(%99 bağlı KKTC de) , inşaat taahhüt(%51) ve film prodüksiyon(%100) alanlarında.

Bunlar üzerinden neler yapılmaz ki! Ben özellikle finans ayağı için alınabilecek/almak isteniyor düşüncesindeyim.

Sonuç: 1. Çok su götürür.
    2. Şirketleri satın alarak işleten, büyüten, dürüst ve kuvvetli(maddi/manevi/siyasi) bir şirket patronu var önümüzde. Veysi Bey'in attığı her adımda Serve de etkilenecektir/olumlu adımlardan kuvvet alacaktır kanaatindeyim.

Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

5.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku

Saygılar...

Rica ederim. Rabbim hakkimizdan hayirli olani nasip eylesin. Amjn.

Yatirim kararlari ve stratejileri kişiseldir. Benim ilgim dışındadır. Ben kendi düsüncelerimi yaziyorum. Hic kimse benim yazdiklarimdan etkilenerek yatirim kararlarinı vermesin. Başkasinın beklrntileri düşünceleri karsidaki kisilere uygun olmayabilir. Al sat kararlarinizi kendi akil süzgecinden gecirip ona göre hareket edin. Ya,diklarimda kimseye aslz yatirim tavsiyesi niteligi taşımamaktadır. Bu konuda yetkim ksanuni sıfatim yoktur. Hic bir kimseye hisse önermel al yada sat demek haddimde, hakkımda değildir.

Cümleten hayirli geceler.

6. Kap geldi arkadaşlar dengeye, Veysi kaynak bey, dengede 1.900.000 imtiyazlı lotu satin almış, hadi bakalım hayırlısı inşallah, ileride neler olacak bekleyip göreceğiz

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Servede nisan başında ne düşünüyorsam aynı heyecanla aynı şeyleri düşünüyorum sanki sıfırdan başlıyoruz gibi.Bilmem anlatabildimmi.

Dinlenme moduna girmiş gibiyiz hayırlısı

Sayfa 76/94 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •