Sayfa 80/94 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 633 - 640 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1

where can i upload my photos for free

Bu da tl bazlı günlük grafik. Eğitim çalışması olarak çizilen bu iki grafikte de aklın yolu bir diyor sanki. Kırılımı gerçekleştirecek olan güzel bir haberin en doğru zamanda gelmesi dileğiyle.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

2. Degerli arkadaslar ve sabrin mihmandarlari olan Sayın SERCAYOLKAN ile bayağidır yorum yapmayan Sayın Selcukoğlu ( belki hisselerini satmis olabilir bilemem. Kendi takridir.)

Ben serveninde baska hisselerinde analinizine bakiyorum. Ancak kimseye al sat onerisinde tavsiyesinde bulunmam bulunamam. Boyle hakkim yetkim sifatim yoktur. Kimseyede al sat onerisinde bulunmam. Burda yazdiklarim sahsimi bağlar.

Hissenin hangi gun hsngivseansta duseceginide kalkacaginida analizlerimde goruyorum. Ve incelemelerimi aksatmadan yapiyorum.

Hissem 16.00Tl de olusan ara direnci kirarsa ilk hedefi gordugu zirve olan 17.50. Tasicilarin sabrini olcuyorlar. Teknigide noktasina varana kadar calistiriyorlar. Yatay trend kanali altta 13.96 lar destek ustte 17.50 direnc. Yineliyorum 16.00 ara direnc ustune attiginda ve bir kac gun ustunde kalmasi 16.00 ı destek haline getirecek. 17.50 kirdiğında önüne yeni bir trend kanali acilacak ve hizlı ivmelenecegini dusunuyorum.( suanki git gelleri bana 6.80 de oyalandigi yerleri hatirlatiyor, sonrasi ne olmustu hizli ivmelenme)

Yazdiklarim kendime notlardir. Kimseye al sat tut tavsiyesi degildir. Hisselerimide taşiyorum. Tasiyanlarada bol bereketli ve helal kazanclar olmasini temenni ediyorum.

Selamlar hayirli aksamlar.👋👋

3. Serve "en geç" 6 Kasim yani yarin degil öbür gun nolacak izleyelim sessizce.

Ben biliyom da siz gibi bilmiyormuscasina takip ediyom.

Asla yazdiklarim al sat tut yat olarak algilanmasin.

Bu topikte cok sessiz hic kimse katki sunmuyor elestride olsa gorus beyan etmiyor. Bunun bir nedeni varmi acaba.

Varsa bir durum artik bizde yazmayalim. Tüm alani Sayın SERCAYOKAN Bey' e birakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Serve "en geç" 6 Kasim yani yarin degil öbür gun nolacak izleyelim sessizce.

Ben biliyom da siz gibi bilmiyormuscasina takip ediyom.

Asla yazdiklarim al sat tut yat olarak algilanmasin.

Bu topikte cok sessiz hic kimse katki sunmuyor elestride olsa gorus beyan etmiyor. Bunun bir nedeni varmi acaba.

Varsa bir durum artik bizde yazmayalim. Tüm alani Sayın SERCAYOKAN Bey' e birakalım.
    Tabi verdigim tarihece direnebilirse. Izleyelim gorelim. Rabbim hakkimizdan hayirlisini nasip eylesin.

Dusuncelerimde sadece beni bağlar. Kimseye hic bir hissede hic bir öneride bulunmam. Yatirim danismaligi yapmam.

Burda elestri dahi olsa fikir paylasimlari bir kac kisi ile sınırli kalacaksa artik bende yazmayacağım.

Kalın saglicakla..

5. Serve kap Tarih 4 Kasim 2020 saat 17.01

İlişkili taraf olan Kuvva Gıda A.Ş'nin 04.11.2020 tarihinde yapmış olduğu Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında 500.000 TL (Beheri 1,00 TL) ödenmiş sermayesini 24.500.000 TL (Beheri 1 TL) artırarak toplam sermayesini 25.000.000 TL(Beheri 1 TL) çıkarılması konusu genel kurul tarafından onaylanmıştır.

Bu defa artırılan 24.500.000 adet hissenin 10.000.000 TL'si dışarıdan ortak alınmak suretiyle Serve Flim Projeksiyon Eğlence A.Ş. firması,10.150.000 TL hissenin Şule Kaynak ve 4.350.000 TL hissenin Veysi Kaynak tarafından tamamen taahhüt edilmiştir.

Ödeme şekli ise sermaye artırımına katılanların taahhüt ettikleri tutarın ¼'sine isabet eden 6.125.000 TL nakit peşin olarak ödenecek olup; Bakiyesi kalan 18.375.000 TL'si ise 24 ay içerisinde ödenecektir.

Sn.Hissedarlarımıza duyurulur.

6.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Serve kap Tarih 4 Kasim 2020 saat 17.01

İlişkili taraf olan Kuvva Gıda A.Ş'nin 04.11.2020 tarihinde yapmış olduğu Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında 500.000 TL (Beheri 1,00 TL) ödenmiş sermayesini 24.500.000 TL (Beheri 1 TL) artırarak toplam sermayesini 25.000.000 TL(Beheri 1 TL) çıkarılması konusu genel kurul tarafından onaylanmıştır.

Bu defa artırılan 24.500.000 adet hissenin 10.000.000 TL'si dışarıdan ortak alınmak suretiyle Serve Flim Projeksiyon Eğlence A.Ş. firması,10.150.000 TL hissenin Şule Kaynak ve 4.350.000 TL hissenin Veysi Kaynak tarafından tamamen taahhüt edilmiştir.

Ödeme şekli ise sermaye artırımına katılanların taahhüt ettikleri tutarın ¼'sine isabet eden 6.125.000 TL nakit peşin olarak ödenecek olup; Bakiyesi kalan 18.375.000 TL'si ise 24 ay içerisinde ödenecektir.

Sn.Hissedarlarımıza duyurulur.
    Sermaye artiriminin takribi %50 civarini serve Film
    şirketi, takribi %50 sini ise şirket sahibi Sayin Veysi KAYNAK ve yine ayni aileden Şule KAYNAK hanim karsilayacak.

Servemize bekledigimiz guzel haberlerin ilk adimi. Hayirli olsun. 👏👏👏👏👏👏🇹🇷❤🇹🇷❤

7. Tavanımız hayırli olsun. Ben devamini bekliyorum ve eski zirvemiz direncimiz 17.50 yi asip 17.60 kapadik hamdolsun artik buralarda kaldikca yeni zirvelere yeni yukselislere ben kendimi hazirlamistim zaten. Cizimlerle hedefleride goruyorum ama paylaşmam.

Serveyi tasiyan arkadaslara hayirli ve bereketli olsun. Herkesin stratejisi kendine aittir.

Bereketli olsun.

Grafik on numara ama yip hisselerinin pay sıraları ansızın kapanıyor nasip

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 80/94 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •