Sayfa 84/94 İlkİlk ... 34748283848586 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 665 - 672 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Servedaşlar kısa gitgeller beni hiç rahatsız etmiyor ben yoluma bakıyorum. bugün 800 lotla - 4.30 yaptı. geçen günlerde de dediğim gibi piyasada dolaşımda fazla lot yok. insanları tedirgin etme bıktırma korkutma amaçlı hareketler beni ilgilendirmiyor. Dik duran hissesine sahip çıkan hedefine odaklanan çok güzel karlarla çıkar. ben kimseye de al sat demem diyemem. Bu tür kararlar her yatırımcının kendi takdirindedir.

Ben yoluma devam ediyorum. Taşıyanlara da satanlara da hayırlı ve bereketli olsun.

Selamlar hayırlı geceler.
    Son düzenleme : Garipoğlu; 25-11-2020 saat: 00:43.

2. Herkes sattı galiba Hisse topiği bana kaldı geniş alan arsa gibi rahat .

3. Buradayız sayın garipoglu ama bir yukarı iki aşağı, bizde anlayamadık, hayırlısı

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by paşa57 Yazıyı Oku
    Buradayız sayın garipoglu ama bir yukarı iki aşağı, bizde anlayamadık, hayırlısı

Sayın Paşa57

Sabır edip bekleyen güzel karlar yazacağını düşünüyorum. Hissedeki pozisyonumu da asla bozmuyorum. Bunlar yıldırma bıktırma bezdirme hareketleri. İnsanların sabrına sinirine oynuyorlar. Sabrı ve siniri güçlü olan kazanacak İnşAllah.

Şunu da diyeyim ki zaman lehimize çalışıyor. bu yaptığı hareketler, hisseyi alttan itibaren taşıyanlar hatırlar 6.70/6.80 lerde yaptığı hareketlerin bir benzeri.

Yazdıklarım sesli düşüncelerimdir. al sat tavsiyesi olarak değerlendirilmesin.

5. Serveye teknik analizle baktim. Bist endeksinde ozellikle aşagi dogru sert dalgalanma olmazsa 28/29 Kasima kadar yani 2/3 gune tepki vermesi gerekiyor.Sistem bunu soyluyor. Ancak yazdigim tarihler hafta sonuna denk geldiginden tepki 27 Kasim cuma gununecede olabilir, 30 Kasim 1 Aralik'a da sarkabilir.

Yazdiklarim grafigin dilidir kendi dusuncelerim degildir. Ayrica bu yzzdiklarimda al sat tavsiyesi olarak kabul gormesin.

Arkadaslar arada mesaj yazinki forumu ziyaret ettiginizi ve okudugunuzu ayrica dusuncelerinizi elestiri yönünde de olsa gorelim.

Selametle kaliniz. Hayirli geceler. Bol bereketli ve herseyden onemlisi kazanclarimiz helalinden olsun.

Not: Kullandigim program hafta sonunu analize dahil ediyor. Halbuku cogu program hafta sonunu otomatik olarak pas gecer.

6. Sayın hissedaslarim, diğer bir gözaltı hissen.frigo üst pazara cikmasi onaylandı şükür, darısı inşallah SERVE ye, saygılarımla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by paşa57 Yazıyı Oku
    Sayın hissedaslarim, diğer bir gözaltı hissen.frigo üst pazara cikmasi onaylandı şükür, darısı inşallah SERVE ye, saygılarımla

Tebrikler sayın paşa57! Eminim ki burada da o günler görülecektir.

Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

8. Sayın sercayolkan, teşekkürler
    Sabah Frigo haber etkisiyle tavan açtı, şuan taban oldu, bir garip.borsamiz var, anlamak zor, hayırlısı diyelim
     Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Tebrikler sayın paşa57! Eminim ki burada da o günler görülecektir.

Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 84/94 İlkİlk ... 34748283848586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •