Sayfa 86/94 İlkİlk ... 36768485868788 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 681 - 688 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Sayın garipoğlu, merhabalar
    Yazmak önemli değil de bilgi paylaşımı yapsak, bir iki kelam etsek, yeter de artar bile, ben hergun buraya bakıyorum, yazan arkadaşlar var mı diye, özellikle sizin gibi bekleyen arkadaşlar yön konusunda bize fikir veriyor, bilmediğimiz konular varsa, öğrenmiş oluyoruz,
    Saygilarimla[QUOTE=Garipoğlu;4987382]
     Alıntı Originally Posted by paşa57 Yazıyı Oku
    Hiçbir hareket yok, hayırlara vesile olsun, kimsede yazmıyor, hacim çok az,

Sayın Paşa57 acaba ne yazmamızı beklerdiniz. Bence tahhtacının ve panikleyenlerin sığ hareketleri ile serve gitgeller yaşıyor. Hisseyi msymuna cevirdiler. Normalde cok farkli degerlerde olmamiz gerekirdi. Hissenin grafigini iyi analiz eden, ayni gitgelleri grafigin gecmisinde de tıpa tıp yakalaması mumkundur. Öyle bir konuma geldiki teknik cizim bile artik tutmadigi surecteyiz. Kisacasi kendi calip kendi oynuyor.

Yazdiklarimda sesli düşüncelerimdir. Alim veya satim kararları yatirimcilarin kişisel takdiridir.

Alanada satanada hayirli olsun. Ben hedef odakliyim. Başkalarinin hareketleri ilgim dışıdır.

Selamlar.
    ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. [QUOTE=paşa57;4987710]Sayın garipoğlu, merhabalar
    Yazmak önemli değil de bilgi paylaşımı yapsak, bir iki kelam etsek, yeter de artar bile, ben hergun buraya bakıyorum, yazan arkadaşlar var mı diye, özellikle sizin gibi bekleyen arkadaşlar yön konusunda bize fikir veriyor, bilmediğimiz konular varsa, öğrenmiş oluyoruz,
    Saygilarimla
     Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku

Sayın Paşa57 şahsim olarak hedefe odakli sabirla beklemek bu gitgeller beni cok ilgilendirmiyor. O nedenle ben rahatim. Sabır her yatirimcinın başarabilecegi bir konu değildir. Halbuki Borsa oyun yeri değil sabir işidir. Tabiki stratejilerimize uygun hisseler olmak ön koşul.

Unhappy

Bildiğin ölmüş ağlayanı yok

4. Merhabalar, hayırlı geceler cümleten
    Bayadir yazan yok, hepimiz bekliyoruz, Veysi beyde bekliyor herhalde, eskiden kap haberleri gelirdi onlarda artık gelmiyor, 2020 yılını bu şekilde sakince kapatacak herhalde anlaşılan, sizlerin.gorusleri neler acaba
    Saygılarımla

Öyle bi tahtaki adeta insanı verem ediyor moralim çok bozuk

6. Borsanın bu yukselisinde kayıtsız kalması gerçekten çok.dusundurucu, birçok fırsat kaçırdık, hayırlısı beklemeye devam,

7. Almakta,satmakta kişilerin takdirindedir. Sıkılan bunalan isterse satabilir.Taşımak isteyen taşıyabilir.

Zaman neleri gösterecek, ömrümüz varsa görecegiz.

Herkesin bir stratejisi vardir.

Kimi devam kimi tamam der.

Bu arada bu topigin emektarları olan, sayın Selcukoglu ve sayın SERCAYOLKAN'a burdan selam gonderiyorum.

Sayfa 86/94 İlkİlk ... 36768485868788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •