Sayfa 90/94 İlkİlk ... 40808889909192 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 713 - 720 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Alıntı Originally Posted by mutser Yazıyı Oku
    Yeni bir gıda şirketi halka arz olsa kapıda sıraya girerler. Hazır zahmetsiz bir gıda şirketi olduk daha ne olsun.
    Şirket vizyon değiştiriyor.
    Dediğin doğru sayın mutser bende önceden senin gibi düşünüyordum fakat halka arz olanlar için söz konusu serve olunca insan bunalıyor endeks eski rakamla 40 bin puandan fazla yükseldi ya serve neredeyse 3 aydır kazık çakmış ölmüş delirmemek elde değil lanet gelsin bunalıyorum tahta öyle sıkıntılı bi hale geldiki artık neredeyse değil isim değişikli pazar değişikliği durumu bile etki etmez gibi bi görüntü oluşturdular piskolojim alt üst olmuş durumda

2.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Dediğin doğru sayın mutser bende önceden senin gibi düşünüyordum fakat halka arz olanlar için söz konusu serve olunca insan bunalıyor endeks eski rakamla 40 bin puandan fazla yükseldi ya serve neredeyse 3 aydır kazık çakmış ölmüş delirmemek elde değil lanet gelsin bunalıyorum tahta öyle sıkıntılı bi hale geldiki artık neredeyse değil isim değişikli pazar değişikliği durumu bile etki etmez gibi bi görüntü oluşturdular piskolojim alt üst olmuş durumda
    Sabır önemli bir husustur. Biraz zor olsa da sabırlı yatırımcı kendi hissesine güvendikten sonra başka hisseler gitse bile aldırış etmemektir. Elbet sıra bizim hisseye de gelecektir.
    YTD.

3. Katılıyorum her şeyden önce sabır.

4. Elbet bir gün bizimde yüzümüze gülecek bu konuda sabırlıyım.

5. Dükkanda kimse kalmamış anlaşılan mesai bitsin kapatırım dükkanı.

Maalesef daha fazla direnemedim üzgünüm aylarca bekledim bekledim geçen günlerde 15.50 civarı verip çıkmak zorunda kaldım

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Maalesef daha fazla direnemedim üzgünüm aylarca bekledim bekledim geçen günlerde 15.50 civarı verip çıkmak zorunda kaldım
    Bir hisse bıktırmadan gitmez, gemiyi terk eden çok oldu. Diğer hisseler fizana giderken serve dinlendi. Sırası şimdiymiş.

8. Uhuletle ve suhuletle beklemeye devam, selamlar
     Alıntı Originally Posted by mutser Yazıyı Oku
    Bir hisse bıktırmadan gitmez, gemiyi terk eden çok oldu. Diğer hisseler fizana giderken serve dinlendi. Sırası şimdiymiş.
    ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 90/94 İlkİlk ... 40808889909192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •