Sayfa 85/94 İlkİlk ... 35758384858687 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 673 - 680 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by paşa57 Yazıyı Oku
    Sayın sercayolkan, teşekkürler
    Sabah Frigo haber etkisiyle tavan açtı, şuan taban oldu, bir garip.borsamiz var, anlamak zor, hayırlısı diyelim

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmiş olsun. Gördüm. Beklenti bitti hareketi yaptılar maalesef. Umarım düşündüğünüzden fazlasını kazanırsınız.
    Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

2.  Alıntı Originally Posted by paşa57 Yazıyı Oku
    Sayın hissedaslarim, diğer bir gözaltı hissen.frigo üst pazara cikmasi onaylandı şükür, darısı inşallah SERVE ye, saygılarımla

Hayırlı olsun. Rabbim yüzünü güldürsün. Darısı hayırlısı ile SERVE'ye inşAllah. Gözaltından da davul zurna cümbüş ile de çıkacağına inancım güvenim tamdır.

3. Teşekkürler sayın garipoğlu, aynen dediğiniz gibi sabah güzel bir karşılama yaptılar, ancak akşama kalmadan sopa ile döverek gönderdiler, acımadan
     Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Rabbim yüzünü güldürsün. Darısı hayırlısı ile SERVE'ye inşAllah. Gözaltından da davul zurna cümbüş ile de çıkacağına inancım güvenim tamdır.

4. Serve nin ortak olacağı şirket;
    choreme da güvenlik uyarısı vermekte firefoxta açılıyor.
    https://www.kuvvagida.com.tr/

5.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Serveye teknik analizle baktim. Bist endeksinde ozellikle aşagi dogru sert dalgalanma olmazsa 28/29 Kasima kadar yani 2/3 gune tepki vermesi gerekiyor.Sistem bunu soyluyor. Ancak yazdigim tarihler hafta sonuna denk geldiginden tepki 27 Kasim cuma gununecede olabilir, 30 Kasim 1 Aralik'a da sarkabilir.

Yazdiklarim grafigin dilidir kendi dusuncelerim degildir. Ayrica bu yzzdiklarimda al sat tavsiyesi olarak kabul gormesin.

Arkadaslar arada mesaj yazinki forumu ziyaret ettiginizi ve okudugunuzu ayrica dusuncelerinizi elestiri yönünde de olsa gorelim.

Selametle kaliniz. Hayirli geceler. Bol bereketli ve herseyden onemlisi kazanclarimiz helalinden olsun.

Not: Kullandigim program hafta sonunu analize dahil ediyor. Halbuku cogu program hafta sonunu otomatik olarak pas gecer.
    serve.jpg

Bugün yukarı bekliyordum ama kapanışa doğru özellikle saat 17.55 ve 18.05 de sert düşüş yaşandı ancak yarın bakalım ne yapacak. göstergeler şuan aşağı diyor. Bugünkü düşüşle beni yanılttı yalnız BİST endeksinde aşağı doğru sert düşüş yaşanmazsa demiştim, endekste de sert düşüş yaşandı. Tabii ki hisselerimi yine satmadım satmayacağım. satana yada satmak isteyene ve taşıyanlara hayırlı olsun. Bereketli kazançlar dilerim. ekteki grafikten de anlayan varsa, düşüncelerini paylaşmak isteyenlerinkini okumak görmek isterim.

Selamlar hayırlı kazançlar.

5 para etmez çöp kağıtlardan bi farkı kalmadı endekse bak bırde servenın içler acısı tahtasının haline bak adeta rezilleri oynuyor

7. Hiçbir hareket yok, hayırlara vesile olsun, kimsede yazmıyor, hacim çok az,

8. [QUOTE=paşa57;4985258]Hiçbir hareket yok, hayırlara vesile olsun, kimsede yazmıyor, hacim çok az,

Sayın Paşa57 acaba ne yazmamızı beklerdiniz. Bence tahhtacının ve panikleyenlerin sığ hareketleri ile serve gitgeller yaşıyor. Hisseyi msymuna cevirdiler. Normalde cok farkli degerlerde olmamiz gerekirdi. Hissenin grafigini iyi analiz eden, ayni gitgelleri grafigin gecmisinde de tıpa tıp yakalaması mumkundur. Öyle bir konuma geldiki teknik cizim bile artik tutmadigi surecteyiz. Kisacasi kendi calip kendi oynuyor.

Yazdiklarimda sesli düşüncelerimdir. Alim veya satim kararları yatirimcilarin kişisel takdiridir.

Alanada satanada hayirli olsun. Ben hedef odakliyim. Başkalarinin hareketleri ilgim dışıdır.

Selamlar.

Sayfa 85/94 İlkİlk ... 35758384858687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •