Sayfa 9/94 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 65 - 72 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Ben de alıyorum,nasipse...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Aldık,hayırlı,uğurlu,bereketli olsun bakalım...

3. 2 gün önce niyetlendim almaya ama elim gitmedi. pişmanım (

Benim de elimde lanet olası gözaltı hisselerim var satması zor,bir de zarar da...işlem saatleri aynı olduğu için satacan da,almak için önür seansı bekleyecende....ölme eşeğim ölme...neyse bugün az bir miktar aldım.

Alıntı Originally Posted by kaancan60 Yazıyı Oku
    2 gün önce niyetlendim almaya ama elim gitmedi. pişmanım (
    Borsa böyle bir şey işte. 2 gün önce sanki o haber yoktu...şimdi de tavanda bekleyen 125 bin.

Şu son işlemde,tavana alış yazdım ama gelmemiş,,,yazdığımda da tavana daha kilitlememişti...hadi kilitledi diyelim o an satıcı 10 bin di,sonradan 20 binleri bulmuştu eşleşmede...yani tavan fiyat yerine,serbest fiyat mı yazmak lazım ki...bir kaç defa daha başıma gelmişti,,,unuttuk...

Beraat kandilimiz mübarek olsun inşallah arkadaşlar.

8. Serve bambaska olucak galiba

Borsa gundem mansetten duyurmus.yeni sahibi eski bakan bey.madonunda sahibi.hatta serve bunu aldigini dahi aciklamis.
    Bambaska birbserve olucak anlasilan.ins sabirla bekleyen herkes ekmegjni yer.
    Hayirli olsun muthis gercekten.

Sayfa 9/94 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •