Special Days Image
Sayfa 83/94 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 657 - 664 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by paşa57 Yazıyı Oku
    Merhaba sayın serve hissedaslarim
    Bu aralar çok durgun geçti, borsanın yükselişine ayak.uyduramadik, bizim yeni.patron Veysi beyde şuan dengeye odaklandı herhalde, dengeye kap haberi geldi, bizim hissedaslar herhalde denge mi pozisyon açmaya başladılar, bu konudaki.fikirlerinizi alabilir miyim, özellikle sayın garipoglu sercayolkan, düşüncelerinizi merak ediyorum, saygılarımla

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba sayın paşa57!

Evet Serve dinleniyor. Biz de sessizce bekliyoruz. Aceleye gerek yok. Serve de potansiyel devam ediyor. Vakti geldiğinde kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyorum. Son hareketi yapmak için 4,5 ay dinlenmişti.

Ve evet, Denge'de de her fırsatta pozisyon arttırıyorum. Hatta diğer hisselerimde pozisyon kapattıkça elime geçeni Denge'ye yatırıyorum. Orada hareket daha yeni başlıyor bence. Umarım iyi olur.

Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

2. Sayın sercayolkan
    Beyin fırtınası yapacak olsak, serve denge holding ismi altında birlesebilir mı, ileride karşımıza denge holding adı altında değişik alanlarda iş yapan bir şirket çıkabilir mi
    Gıda, inşaat, finans, lojistik vb alanlarda faaliyet gösteren
    Böyle.bir durum.olursa şayet, bizi nasıl etkileri.olur, saygılarımla
     Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Merhaba sayın paşa57!

Evet Serve dinleniyor. Biz de sessizce bekliyoruz. Aceleye gerek yok. Serve de potansiyel devam ediyor. Vakti geldiğinde kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyorum. Son hareketi yapmak için 4,5 ay dinlenmişti.

Ve evet, Denge'de de her fırsatta pozisyon arttırıyorum. Hatta diğer hisselerimde pozisyon kapattıkça elime geçeni Denge'ye yatırıyorum. Orada hareket daha yeni başlıyor bence. Umarım iyi olur.

Saygılar...

Hadi dün endeks düştü servede düşüşe devam etti bugün endeks fazlasıyla toparlanıp + yaptı pyasa adeta coştu ya serve gene düşmeye devam ediyor yazık moral kalmadı

4.  Alıntı Originally Posted by paşa57 Yazıyı Oku
    Merhaba sayın serve hissedaslarim
    Bu aralar çok durgun geçti, borsanın yükselişine ayak.uyduramadik, bizim yeni.patron Veysi beyde şuan dengeye odaklandı herhalde, dengeye kap haberi geldi, bizim hissedaslar herhalde denge mi pozisyon açmaya başladılar, bu konudaki.fikirlerinizi alabilir miyim, özellikle sayın garipoglu sercayolkan, düşüncelerinizi merak ediyorum, saygılarımla

Sayin Paşa57 ve hissedaşlar. hayirli aksamlar selamlar.

Işlerimin yogunlugundan surekli buraya yazmaya musait olamiyorum. Bende hissemi taşımaya devam ediyorum. Serve hissesi kapalı devre calıştigindan, olaki sattigimiz hisse bir sonraki seans tepki verirse beklenen süre , gosterilen sabır, heba olur çöp olur. Inanin bende baska hisselerden sepette yaptim.Birileri iniyor birileri cikiyor. Ben hic umursamiyorum kendimce bir hedefe odakli hisselerimi satmadan sabirla taşımaya devam ediyorum. Zaten hisseyi goturmek isteyenlerin yapmak istedigi bıktirıp sattirmak. Uygun yerden hikayesi olan hisseyi almak önemlidir. Çogu forum veya borsa sayfalarinda yazar borsa sabır isidir diye. Bendede insan belinin kalinliginda sabir var. Onumuzdeki yaz ortasina sırtimda cok ağır bir yük var. Onu aşarsam ve hedefime ulaşmamis olursam taşımaya devam edecegim. İsteyen arkadaslarimiz satmakta ozgurdur. Herkesin yatirim stratejisi kendine. Kimseye yatirim tavsiyesinde bulunmak gibi bir yetkimiz olmadigini ve boyle bir öncülüğünde SPK mevzuati gereği suç teşkil ettigini hepimiz biliyoruz. Bence hissede dolasimda fazla lot kalmadi. Gunluk yaptigi hacim cok dar oldugundan tahtaci mal alamiyor. Kendince belirledigi hedef degeri ne ise orayi düşünerek kimseyi hissede istemiyor gibi bir ozlenim olusuyor bende.

Yazdiklarim sesli dusuncelerimdir. Ben sabirla yoluma devsm. Tasiysnlarada satanlarada beteketli olsun hayrini gorun. Sabır acıdır. Meyvesi tatlidir.

Alim satim kararlari herkesin kendi takdirindedir. Cumleten selam ve dua ile kaliniz.

5. Yukari donus yerlerininde artik cok yakin oldugunu dusunuyorum.!!!

Zaman herseyin ilacidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by paşa57 Yazıyı Oku
    Sayın sercayolkan
    Beyin fırtınası yapacak olsak, serve denge holding ismi altında birlesebilir mı, ileride karşımıza denge holding adı altında değişik alanlarda iş yapan bir şirket çıkabilir mi
    Gıda, inşaat, finans, lojistik vb alanlarda faaliyet gösteren
    Böyle.bir durum.olursa şayet, bizi nasıl etkileri.olur, saygılarımla

Sayın paşa57 bu söyledikleriniz ihtimal dahilinde. Şirket esas sözleşmesinde de var. Hedefleri ancak patron bilir. Mukayese etmek için bu tür işleri yapan diğer borsa şirketlerinin piyasa değerlemelerini incelemenizi öneririm. Tabi bu işlerin olması/olacaksa da yıllar alabilir/alır. Bakın daha Kuvva bile bitmedi. Bu yüzden adım adım takip etmek en akıllıcası olacaktır kanaatindeyim.

Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

7. 15 ten 160 bin lot işlem.mi.oldu, ben mi yanlış gördüm

8. Şirketimizin 30 Eylül 2020 ara dönemine ait Finansal
    Dipnotlara ilişkin 14 nolu dipnotta açıklanan , Şirket'in eski ortağı olan Artı
    Yatırım Holding A.Ş.' ne ait genel kredi sözleşmesi kapsamında Sirketimiz'den
    alınan 4.000.000 TL tutarında kefalet tutarı bulunduğu açıklanmıştır.

Artı Yatırım Holding A.Ş. ve şirketimize
    Denizbank A.Ş. Zincirlikuyu Ticari Merkez Şubesi tarafından gönderilen 17.11.2020
    tarihli yazısında; Artı Yatırım Holding A.Ş.Şirketinin kefaletimizle ilgili tüm
    kredi borclarının ödendiğini ve Serve'nin kefaletin kaldırıldığı
    bildirilmiştir.

Ayrıca Artı Yatırım Holding A.Ş.
    17.11.2020 tarihinde bu konu ile ilgili KAP'ta açıklama yapmış olup açıklama
    metni aşağıdaki gibidir.

17.11.2020
    tarihli Artı Yatırım Holding A.Ş. açıklama metni

Şirketimize bugün Denizbank A.Ş.
    tarafından yapılan bildirimle;

Şirketimizin
    kredi borçlarının tahsili amacıyla Denizbank A.Ş.tarafından başlatılan İstanbul
    5. İcra Müdürlüğü'nün 2019/29105 E. sayılı dosyası kapsamında, 3.256.327.-TL
    kredi borcu ile 133.952.-TL vekalet ücreti ve 183.573.-TL icra harcının tahsil
    edildiği, işbu alacaklar sebebiyle yapılan bütün cebri icra işlemlerinin
    sonlandırıldığı, tüm hacizlerin fek edildiği ve icra dosyasının kapatıldığı
    tarafımıza iletilmiştir.

Takip
    konusu kredi borcunun kapanması ile Şirketimizin bankalara olan tüm kısa ve uzun vadeli borçlarımız
    tamamen kapatılmıştır.

Uzun okumayı sevmeyenlere

Son paragraf şirketimizin bankalara kısa ve uzun tüm borcu kapatılmıştır diyor

Anlamı : Bir dev doğuyor

Sayfa 83/94 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •