Sayfa 82/94 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 649 - 656 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Degerli arkadaslar ve sabrin mihmandarlari olan Sayın SERCAYOLKAN ile bayağidır yorum yapmayan Sayın Selcukoğlu ( belki hisselerini satmis olabilir bilemem. Kendi takridir.)

Ben serveninde baska hisselerinde analinizine bakiyorum. Ancak kimseye al sat onerisinde tavsiyesinde bulunmam bulunamam. Boyle hakkim yetkim sifatim yoktur. Kimseyede al sat onerisinde bulunmam. Burda yazdiklarim sahsimi bağlar.

Hissenin hangi gun hsngivseansta duseceginide kalkacaginida analizlerimde goruyorum. Ve incelemelerimi aksatmadan yapiyorum.

Hissem 16.00Tl de olusan ara direnci kirarsa ilk hedefi gordugu zirve olan 17.50. Tasicilarin sabrini olcuyorlar. Teknigide noktasina varana kadar calistiriyorlar. Yatay trend kanali altta 13.96 lar destek ustte 17.50 direnc. Yineliyorum 16.00 ara direnc ustune attiginda ve bir kac gun ustunde kalmasi 16.00 ı destek haline getirecek. 17.50 kirdiğında önüne yeni bir trend kanali acilacak ve hizlı ivmelenecegini dusunuyorum.( suanki git gelleri bana 6.80 de oyalandigi yerleri hatirlatiyor, sonrasi ne olmustu hizli ivmelenme)

Yazdiklarim kendime notlardir. Kimseye al sat tut tavsiyesi degildir. Hisselerimide taşiyorum. Tasiyanlarada bol bereketli ve helal kazanclar olmasini temenni ediyorum.

Selamlar hayirli aksamlar.👋👋
    Satmadım hep dediğim gibi bu filmin sonunu izleyeceğim

Saygılar

2. Bazı arkadaşlar kot dışı gibi şeyler yazmış cevap vermek istedim

Beyler rakamları az sonra yazacağım ancak siz hiç AK Parti de başbakan yardımcılığı yapmış ve halen ziraat bankası yönetim kurulu üyesi olan(borsa tarihinde bir ilktir) bir kişinin şirketini kot dışına atabilirler mi diyorsunuz.Ha diyorsanız

Şirketimizin Özsermayesi :10759178 tl
    9 aylık net kar 1292380 tl
    ve faliyetine devam ediyor

Benim gözümde ilk başvuruda ana pazar a çıkacak(bence az zamanı kaldı)3 şirketten biri.Mutlu ve sabırlı beklememiz gereken şu günlerde ne olur böyle kötü şeyleri konuşarak vakit kaybetmeyin

Herkese saygılarımla

Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,yatırım tavsiyelerini spk onaylı kurumlardan almalıyız

İyi pyasada düşüyorsunya serve ne diyeyim

4. Kisa git gellere bazi arkadaslarin tahammülü kalmamis. Borsa sabır işidir arkadaşlar. Ben analizle yon hareketlerini goruyorum. 13 Kasim 2020 Cuma gününe kadar sabredelim bakalim ne olacak.

Hakkımızdan hayırlısı.

Ayıp ya endeks 10 bin puandan fazla yükseldi serve yükselme yerine düştü debeleniyor bu tahta için yakışık hareketler değil

Unhappy

Endeksin geldiği noktada kağıt hacimsiz sürünüyor yazık ya düşecenmi çıkacanmı doğru düzgün hacim yok moral kalmadı

7. Merhaba sayın serve hissedaslarim
    Bu aralar çok durgun geçti, borsanın yükselişine ayak.uyduramadik, bizim yeni.patron Veysi beyde şuan dengeye odaklandı herhalde, dengeye kap haberi geldi, bizim hissedaslar herhalde denge mi pozisyon açmaya başladılar, bu konudaki.fikirlerinizi alabilir miyim, özellikle sayın garipoglu sercayolkan, düşüncelerinizi merak ediyorum, saygılarımla

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ve sayın selcukoglu,
    Sizler bu hissede baya eskisiniz, en azından beyin fırtınası ne yapmış oluruz, saygılarımla

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 82/94 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •