Sayfa 8/94 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 57 - 64 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

aylık takas

2. şimdilik çok sessiz ama nisanda iyi prim yapacak ve buralar dolacaktır

3. yatırımcı galiba anlayamadı kuvva nın ne olduğunu ama küçük bir ipucu vereyim maraşlı dondurmacı

4. malesef gelen bu büyük olayı yatırımıcız kavrayamadı hala.

adam şirketi aldı birde tahsisliye başvurdu

yani serve batmaktan kurtuluyor ve

bir frigo bir dardanel olma yoluna hızlıca giriyor

bakalım yatırımcı ne zaman anlayacak

5. Özgeçmiş
    1 Ocak 1962'de Kahramanmaraş'ta doğdu. Baba adı Yusuf Kenan, anne adı Sıdıka'dır.

Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.
    ODTÜ Kahramanmaraş MYO'da Öğretim Görevlisi ve serbest avukat olarak çalıştı. Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcılığı, Kahramanmaraş Belediye Başkanvekilliği, Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı, AK PARTİ Kahramanmaraş Kurucu İl Başkan Yardımcılığı ve İl Başkanlığı görevlerinde bulundu. Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevini üstlendi. BM Uluslararası Yolsuzlukla Mücadele Akademisi (IACA) Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
    23. Dönemde Kahramanmaraş Milletvekili seçildi. 23. Dönemde AK PARTİ Grup Yönetim Kurulu Üyeliği ve Adalet Komisyonu Üyeliği, Parlamenterlerarası Bahreyn Dostluk Grubu Başkanlığı ve Muhsin Yazıcıoğlu Kazası Araştırma Komisyonu Başkanlığı görevlerini üstlendi. Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, AK PARTİ Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesidir. 65. Hükümette Başbakan Yardımcısı olarak görev yapmıştır.
    Orta düzeyde Arapça ve İngilizce bilen Kaynak, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Gülerek izliyorum

Başbakan yardımcısı geliyor gözaltı pazarından şirket alıyor bizim yatırımcı da tık yok

Galiba 3-5 kat gidince geleceksiniz

6. Daha açık nasıl anlatabilirim bilemiyorumki

Neyse ilerde bu sayfaları okuyanlar iyiki varsın selçukoğlu der belki

Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    malesef gelen bu büyük olayı yatırımıcız kavrayamadı hala.

adam şirketi aldı birde tahsisliye başvurdu

yani serve batmaktan kurtuluyor ve

bir frigo bir dardanel olma yoluna hızlıca giriyor

bakalım yatırımcı ne zaman anlayacak
    Hayırlı ,uğurlu olsun kardeşim. İnşallah dediğin gibi olur...potansiyeli olan bir hisse,2 yıl önce almıştım,yüksekten tabii zararına çıkmıştım....patron olayına biraz kafam takıldı da, ben 24 yıldır borsadayım...ne ünlü işadamları patronlar,şirketlerini kepenk vurdular,yani bu işler öyle isimle olmuyor...Sedat Aloğlu meşhur işadamı,feniş aliminyum kapandı...maalesef benim de yet aldığım yılların şirketi esems battı...egyo''m şutlandı. Alyağ, memsa,dardanel yatırımcısını öldürdü.şimdi son xamanlarda devletin yaptırım ksrarları çıkınca ,bellerini düzeltecekler,ya da temelli batacak hain patronlar.Daha küçük şirketlerde var ,onları yazmaya gerek yok..yani bu işler, şansla,şöhretle yürümüyor. Adam gibi adam olmakla yürüyor.Arkasını,ky ya da başka yerlere dayayanların sonlarını görüyoruz...ha o patronlara hiç bir şey olmuyordur zaten,onlar gemisini bir şekilde yüzdürüyordur .olcak olan biz borsadaki küçük yatırımcılara oluyor. Sakın yanlış anlama,inşallah bu dediğin kişi şirketi kurtarır,milletin yüzü güler..Böyle olayları da görelim,moralimiz yerine gelsin. Helal olsun be adama diyelim..Bu el değiştirme haberi ile güzel bir prim yapar düş0ncesindeyim.Bol kazançlı günler dilerim..YTD.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 8/94 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •