Sayfa 88/94 İlkİlk ... 38788687888990 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 697 - 704 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Birileri alayım mı satayım mı karar vermedi herhalde.

2. Sabredene yazmaktan ziyade yazmamak daha faydalı. Hayırlı geceler. Sağlıklı ömürler bereketli kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Arkadaşlar merhaba!

Aklınızdan çıkarmamız gerekenler:

1. Şirketin sahibi.
    2. Yeni çalışma alanı.
    3. Faaliyete geçmiş olması.
    4. Düşük lot sayısı.
    5. Muhtemel YİP çıkışı.

Ve bunların dışında piyasada dönen lot miktarındaki azalış. Bunu tahtayı izleyen herkes görüyordur.

Yapılması gereken sadece sabretmek.

Saygılar...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

4. Bir eklemede ben yapayım;
    Ortak olduğumuz gıda şirketi,
    https://www.kuvvagida.com.tr/

Serve

Endeksin primlerinden gram nasıbını alamayan sacma sapan bi tahta haline geldi son günlerde yan kağıt dengede oluşan primlerden bile yükseliş yapamayan bi serve bana göre serve yatırımcısını mahvetmiştir eski rakamla 30 bin puandan fazla yükselmiş bi endeks sürekli düşen bi serve lanet olsun

6.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Endeksin primlerinden gram nasıbını alamayan sacma sapan bi tahta haline geldi son günlerde yan kağıt dengede oluşan primlerden bile yükseliş yapamayan bi serve bana göre serve yatırımcısını mahvetmiştir eski rakamla 30 bin puandan fazla yükselmiş bi endeks sürekli düşen bi serve lanet olsun
    Kardes sen buraya lanet okuyup rahatlamaya mi geliyorsun? Bu kadar uzme kendini. Ne borsa ne de bu hisse bu kadar takmaya degmez. Bak 18-19 faiz var, git pasalar gibi faizini al sen de kurtul biz de.

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Sayın lokasyon hem hisseye lanet okuyorsun hem beklemeye devam ediyorsun. sizi bu hisseye lanet okutan bir şey varsa beklemeyebilirsiniz , sizi bu hissede bekleten sebep varsa lütfen lanet okumayınız. temel teknik bilgisi olmayan arkadaşları da etkiliyorsanız bunun vebalini nasıl verirsiniz.

Şahsım olarak ben rahatım. Yaşamımın hiç bir anında hiç bir kimseye al yada sat demem kişilerin takdirine karışmam müdahil olmam yatırım danışmanlığı yapmam. Ama sizin burayı sürekli ağlama duvarına çevirmeniz hoş ve etik değil. Bir yatırımcı olarak sesli düşüncelerimi yazdım. Hiç kimsede benim yazdıklarımdan etkilenip karar mekanizmasında değişikliğe gitmesini tavsiye etmem. Kararlar kişilerin kendilerini bağlar.

Hisseye kızabilirsiniz eleştirebilirsiniz yada övücü sözler kurguluyor olabilirsiniz, bence bu tür davranışlarınızın kendi iç dünyanızda kalması daha uygun olur kanaatindeyim.

Selametle ve selamette kalınız. Taşıyana da satana da bereketli olsun.

8. Kalın sağlıcakla

klm.JPG

Sayfa 88/94 İlkİlk ... 38788687888990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •