Sayfa 52/94 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Denge fiyat 5.50 al işte fırsat
     Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Dün bizi uygun fiyatlardan mallandıran spek kardeşim, aynı hareketi senden bir kez daha bekliyoruz. Hissenin birinden çıkamamıştım. Bir iki güne çıkarım. Hani yine bir güzellik yaparsan beni ziyadesiyle mutlu edersin. Dünkü aksiyonun için de ayrıca teşekkür eder, gözlerinden öperim.
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Para olsa tavana kadar alırım cibiliyetsiz spek

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Denge fiyat 5.50 al işte fırsat

İkramını geri çevirecek değiliz ama yerinde durmuyor ki.

Yine bir kap açıklması var.Hayır olsun,bereket olsun,sevinç olsun.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Haftaya da ,haberler birbirini kovalar büyük ihtimal.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    İlgi: 12.06.2020 tarihli özel durum açıklamamız

İlgide kayıtlı özel durum açıklamamız ile Şirketimizin 11.559.492,45 TL tutarındaki çıkarılmış sermayesinin 55.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 11.000.000 TL satış bedeli karşılığı ihraç edilecek A ve B grubu payların Veysi Kaynak'a tahsisli olarak satılmasına ilişkin olarak yapılan başvurumuzun Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 11.06.2020 tarihli ve 2020/36 sayılı Haftalık Bülteni'nde onaylandığı duyurulmuştu.

Bu kapsamda, ilgili prosedür çerçevesinde satış işlemi ihraç fiyatının belirlenmesi ve belirlenecek fiyata göre SPK'dan alınacak onaylı ihraç belgesinin talep edilebilmesini teminen İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. araçlığıyla 19.06.2020 tarihinde Borsa İstanbul A.Ş.'ye başvuru yapılmıştır.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Yine bir kap açıklması var.Hayır olsun,bereket olsun,sevinç olsun.
    SPK tahsislide fiyata onay verdikten sonra işlemin bitirilmesi için 10 gün süre var.

Bundan sonra işler iyice hızlanır.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

8.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    SPK tahsislide fiyata onay verdikten sonra işlemin bitirilmesi için 10 gün süre var.

Bundan sonra işler iyice hızlanır.

Saygılar...
    Teşekkürler hocam

Sayfa 52/94 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •