Sayfa 58/94 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 457 - 464 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Bugün gelen haber bu:

.......................
    Sermaye Piyasası Kuruluna 11.06.2020 tarihli Kararı ile ihraç belgesinin onaylanmasına karar verilen tahsisli sermaye artırımınızda, 14.05.2020 tarihli yönetim kurulu kararımız ile nominal değerden aşağı olmamak üzere Prosedür çevresinde belirlenecek baz fiyattan aşağı olmamak üzere belirlenen satış fiyatının Tahsisli sermaye artırımına katılacak Sn. Veysi Kaynak'ın talebi üzerine Prosedür çerçevesinde belirlenen baz fiyattan düşük olacak şekilde güncellenmesine ilişkin yazı ile Sermaye Piyasası Kuruluna başvuruda bulunulmuştur.

Sn. Hissedarlarımıza duyurulur.
    ........................

Demek ki fiyat hesapladığımız gibi 5 tl civarında çıktı. Burada çıkan fiyatı vermemeleri biraz etik olmamış. Sonuçta SPK ya başvurulmuş. Fiyat açıklanmalıydı.

Bu durumda tahsisli fiyatı en alttan hesaplanarak 3,95-4 tl de tutulacak demektir. Kasaya da 43-44 mn gibi bir nakit girişi olur. Piyasa değeri 73 mn olan Serve'nin bu boyuttaki para girişine nasıl tepki vereceğini hep birlikte izleyeceğiz.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

2. Bu haberin çok etkilememesi lazım yine de. Çok olumsuz bir haber değil. Kasaya girecek para biraz azalacak.

3.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Bugün gelen haber bu:

.......................
    Sermaye Piyasası Kuruluna 11.06.2020 tarihli Kararı ile ihraç belgesinin onaylanmasına karar verilen tahsisli sermaye artırımınızda, 14.05.2020 tarihli yönetim kurulu kararımız ile nominal değerden aşağı olmamak üzere Prosedür çevresinde belirlenecek baz fiyattan aşağı olmamak üzere belirlenen satış fiyatının Tahsisli sermaye artırımına katılacak Sn. Veysi Kaynak'ın talebi üzerine Prosedür çerçevesinde belirlenen baz fiyattan düşük olacak şekilde güncellenmesine ilişkin yazı ile Sermaye Piyasası Kuruluna başvuruda bulunulmuştur.

Sn. Hissedarlarımıza duyurulur.
    ........................

Demek ki fiyat hesapladığımız gibi 5 tl civarında çıktı. Burada çıkan fiyatı vermemeleri biraz etik olmamış. Sonuçta SPK ya başvurulmuş. Fiyat açıklanmalıydı.

Bu durumda tahsisli fiyatı en alttan hesaplanarak 3,95-4 tl de tutulacak demektir. Kasaya da 43-44 mn gibi bir nakit girişi olur. Piyasa değeri 73 mn olan Serve'nin bu boyuttaki para girişine nasıl tepki vereceğini hep birlikte izleyeceğiz.

Saygılar...
    Daha önce de söylemiştim. Sizin dediğiniz 3,95 gibi bir fiyat da olmayacaktir. Daha düşük olacak. Tahminim bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Daha önce de söylemiştim. Sizin dediğiniz 3,95 gibi bir fiyat da olmayacaktir. Daha düşük olacak. Tahminim bu.
    Sayın Taptuk tahmininiz için teşekkür ederim.

Ben SPK'nın ilgili prosedürüne göre hesap yapıyorum. Bu hesabın dışına çıkılmasını da beklemiyorum. Net olarak 4,85 olan hesabımın(ki bu hesabı hep kırparak yaptım belki de 5,00 tl çıkacak) yine prosedüre göre % 20 altı olabilir ancak. Sonuçta kasaya 43 mn tl minimum giriş anlamına geliyor. Bu da hisse performansını oldukça olumlu etkileyecektir diye düşünüyorum.

Artık SPK nın vereceği cevapta net olarak fiyatı göreceğiz. Sanırım haftaya bugüne öğrenmiş oluruz.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

5.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Sayın Taptuk tahmininiz için teşekkür ederim.

Ben SPK'nın ilgili prosedürüne göre hesap yapıyorum. Bu hesabın dışına çıkılmasını da beklemiyorum. Net olarak 4,85 olan hesabımın(ki bu hesabı hep kırparak yaptım belki de 5,00 tl çıkacak) yine prosedüre göre % 20 altı olabilir ancak. Sonuçta kasaya 43 mn tl minimum giriş anlamına geliyor. Bu da hisse performansını oldukça olumlu etkileyecektir diye düşünüyorum.

Artık SPK nın vereceği cevapta net olarak fiyatı göreceğiz. Sanırım haftaya bugüne öğrenmiş oluruz.

Saygılar...
    Umarım sizin düşündüğünüz gibi olur. Bizler icin de güzel bir etkisi olur. Saygılar

6. 11 milyon nakit girişi olacak

7. Değerli bir arkadasimiz 44 milyon filan diyordu. Umarım bir daha bu sekilde yanlış bilgiler paylasmazlar

8.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Değerli bir arkadasimiz 44 milyon filan diyordu. Umarım bir daha bu sekilde yanlış bilgiler paylasmazlar
    Peki bu 11 milyon işi çözmeye yetecek mi? Veysi Bey bu para karşılığında alacağı hisselerle şirkete hakim ortak olabilecek mi?

Sayfa 58/94 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •