Sayfa 60/94 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 473 - 480 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Bu Veysi Bey'e yaklaşık 2.5 milyon hisse verilecek demektir.

2. Halka açık hisselerde Veysi Kaynak'in pay oranı hayli düşük. Bundan sonrası için birkaç seçenek var önünde.

a) Firma geri alım programı açıklayacak: bunun için kasada para olması lazım extra. Ta batik alacaklar tahsil edilecek bu opsiyon için yahut ortaklara borclar kaleminden Kuvva Gıda'ya ortak olunacak

b) Bedelli sermaye artırımı yapılacak. Nakit durumu iyiyse Kaynak ruchanlari piyasa fiyatindan toplayıp bedelli üzerinden payını arttiracak.

c) Para buldukca Veysi Bey borsadan hisse senedi toplayacak.

Her üç opsiyon da bizler için olumlu gibi. Bakalım ne olacak..

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4,74 güzel fiyat bence.Inşallah hayırlı,uğurlu olur.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Işlem hacmi de bugün çok iyiydi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Evet sayın Ameteur, hesabı aşağı yukarı tutturduk. Birde baştan söyledikleri gibi (bkz. Kap) 11 mn lot alsalardı müthiş olurdu. Tabi bu durum da iyi. Borçlar kapanacak ve işletme sermayesi olacak. Umarım yoluna devam eder.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Evet sayın Ameteur, hesabı aşağı yukarı tutturduk. Birde baştan söyledikleri gibi (bkz. Kap) 11 mn lot alsalardı müthiş olurdu. Tabi bu durum da iyi. Borçlar kapanacak ve işletme sermayesi olacak. Umarım yoluna devam eder.

Saygılar...

Helâl olsun sana hocam,gerçekten bu işleri biliyorsunuz.Tebrik ederim sizi.Veysi beye de hayırlı olsun der,başarılı bir yönetici olmasını temenni ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku

Saygılar...

Sayın SERCAYOLKAN analizlerinizi misafir olarak takip ediyorum. ve hiç yorumda yazmadım. Çok isabetli yorumlarınız var. Ancak bu mesajınızda sanki biraz ümitsizlik gördüm gibi. Beklentileriniz gerçekleşmemiş gibi bir sinyal aldım. Acaba yanılıyor muyum. Ayrıca sizle birlikte isabetli yazıları olan bir arkadaş daha vardı. uzun zamandır görmüyorum. Acaba hisseyi sattı mı yoksa bilmediğimiz bir sıkıntı durumu mu var. En kalbi selamlarımla

8.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Sayın SERCAYOLKAN analizlerinizi misafir olarak takip ediyorum. ve hiç yorumda yazmadım. Çok isabetli yorumlarınız var. Ancak bu mesajınızda sanki biraz ümitsizlik gördüm gibi. Beklentileriniz gerçekleşmemiş gibi bir sinyal aldım. Acaba yanılıyor muyum. Ayrıca sizle birlikte isabetli yazıları olan bir arkadaş daha vardı. uzun zamandır görmüyorum. Acaba hisseyi sattı mı yoksa bilmediğimiz bir sıkıntı durumu mu var. En kalbi selamlarımla
    Günaydın herkese muhtemelen beni kastettiniz

Süreç sonlanana kadar yazmayacaktım ,ve bugunlere geldik çok şükür

Hemen baştan söyleyeyim ilk günkü heyecanımı ve beklentimi koruyorum

3-5 güne bu süreç biticek inşallah asıl ondan sonra yeni beklentileri konuşacağız

Mesela kuvvanın kalanının alınması veya birleşmesi,yurtdışı operasyonların çoğaltılması,servenin adının değişmesi gibi

hissemizden artık ciddi bir atak bekliyorum izleyip göreceğiz

herkese saygılar sevgilerimle

Sayfa 60/94 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •