Sayfa 77/94 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 609 - 616 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Pandemi süreci ile beraber devletler tarafından piyasalara ucuz para akışı sağlanması tüm dünyada borsalara ilgiyi arttırdı. Türkiye’de de 500 bin yeni yatırımcı borsaya giriş yaptı. Borsaya her kesimden ilgi sürerken siyasetçiler de borsa şirketlerini satın almalarıyla gündeme geliyor.

Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak borsada bir şirket daha satın aldı. Daha önce Serve Film ve Prodüksiyon A.Ş şirketini satın alan Kaynak, ikinci olarak Denge Yatırım Holding A.Ş hisse senetlerini aldı. 24.09.2020 tarihinde şirket tarafından yapılan Kamuoyu Aydınlatma Platformu açıklaması ile Uğur Bayraktar’a ait hisse senetlerinin Veysi Kaynak’a satışı duyuruldu.

Veysi Kaynak, aynı zamanda 13 Haziran 2020 tarihli genel kurulda Ziraat Bankası Yönetim Kurulu’na seçildi ve halen Başkan Vekili olarak görev yapıyor.

2. Veysi kaynak alıyor ama serve geri gelmeye devam ediyor siz göre ilk önce hangi haber gelir . Sayın selçukoğlu

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://paraajansi.com.tr/siyasetci-...holding/38955/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by berfe Yazıyı Oku
    Veysi kaynak alıyor ama serve geri gelmeye devam ediyor siz göre ilk önce hangi haber gelir . Sayın selçukoğlu

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İlk olarak kuvva ile ilgili haber bekliyorum kuvvetle ihtimal yakın zamanda

Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    İlk olarak kuvva ile ilgili haber bekliyorum kuvvetle ihtimal yakın zamanda
    Hayırlısıyla inş sürekli işlem görebileceği zamanları görmek nasip olsun hepimize bol şans

7. Hisseyi portfoyunde tasiyanada, satan varsa onlarada hayirli olsun.

Ben taşımaya devam ediyorum. Hic kimseyede sat veya taşı diye asla tavsiyede bulunmam. Herkesin hisse hakkindaki alacagi karar kendisine aittir. Hiç kimseyede bugunece hiç bir hisseyi al demedigim gibi satta demem.

Kimsenin önerisiyle de asla yatırımlarınızı yönlendirmeyin. Birinin stratejisi vadesi beklentisi hedefi , bir başkası icin uygun olmayabilir.

Sayfa 77/94 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •