Sayfa 68/94 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 537 - 544 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Sayın Selcukoğlu ve SercaYolkan beyefendiler sizlerin burdaki yorumları hisseyi tasiyanlara güç veriyor ve yorumlarinizi görmek istiyoruz.

Diğer bir konuda servede gelen bunca güzel haberin hisseye etkusi 1 kademedemi olmaz. Acaba beklenen ve bilinen gelişmeler diyemi hisse hareketine bu haberler olumlu yansımıyor.

Selamlar saygilar. Cumlemizin Kurban Bayraminida şimdiden kutlarim. Aile efradlarinizla birlikte mutlu huzurlu bir bayram yaşamamiz dileklerimle. Kalın sağlıcakla
    Sayın Garipoğlu merhaba! Ben de sizin ve tüm KY ortaklarımın bayramını kutlarım.

Buradaki dostlarımızın yorumlarımıza verdiği değerin farkındayım ancak her zaman yazamıyor insan. Sanırım sayın Selçukoğlu da aynı durumdadır.

Şu an içinde bulunduğumuz durumda daha yolun başında sayılırız. Acele etmeden/hatta hiçbir şey yapmadan beklemek gerek. Frigo'nun 1,5 TL den 34 TL ye gidişi 18 ay sürdü. Biz ise hikayemizde daha 4. ayımızı bile doldurmuş değiliz. Sizlere/ortaklarıma diyebileceğim tek şey SABIR.

Süreç içinde olumlu-olumsuz birçok haber gelecektir. Serve yerinde sayarken gözünüzün önünde hisseler uçup gidecektir. Ancak sabredip haber akışına serin kanlı kalabilen dostların Frigo'da olduğu gibi güzel karlar alacağını umuyor/diliyorum.

Elimdeki en büyük pay Serve'dir. Sebebi ise potansiyel/güven oranıdır. Beklemeye devam ediyorum.

Veysi Bey'in şirkete koyduğu para borçları ödeyip şirkete sermaye oldu. Ancak Kuvva'nın alımı için kaynağın nereden geleceği çok ciddi bir soru. Yol haritamızı büyük ölçüde bu sorunun cevabı belirleyecek. Ancak A dan B ye giderken yol doğru da olsa eğri de olsa ulaşılacak nokta değişmeyecektir. Bu sebeple vadenizi ve hedefinizi ona göre belirlemelisiniz.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

2. Kuvva gıdanın serve den hisse satın alacağını düşünüyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Kuvva gıdanın serve den hisse satın alacağını düşünüyorum
    Sayın Taptuk bu düşünceniz gerçekleşirse A dan B ye gidişimiz hızlı ve dümdüz bir yoldan olur. Umarım gerçekleşir. Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

4.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Sayın Selcukoğlu ve SercaYolkan beyefendiler sizlerin burdaki yorumları hisseyi tasiyanlara güç veriyor ve yorumlarinizi görmek istiyoruz.

Diğer bir konuda servede gelen bunca güzel haberin hisseye etkusi 1 kademedemi olmaz. Acaba beklenen ve bilinen gelişmeler diyemi hisse hareketine bu haberler olumlu yansımıyor.

Selamlar saygilar. Cumlemizin Kurban Bayraminida şimdiden kutlarim. Aile efradlarinizla birlikte mutlu huzurlu bir bayram yaşamamiz dileklerimle. Kalın sağlıcakla
    Selamlar sayın Garipoğlu

Öncelikle daha önce yazmış olduğum tüm beklentilerimi koruyorum ve ağustos ayının bizim için önemli bir ay olacağını düşünüyorum

Sebebine gelince malum tahsisli bitti ve bilançodaki kötü atıklar önemli ölçüde temizlendi,

Şimdi sırada kuvvanın satın alınması var(bazı arkadaşlarımın yazdığı gib kuvva bizden değil biz kuvvadan hisse alacağız)

Bu bize çok olumlu yarayacak çünkü muhtemelen büyük olasılıkla bilançolarımız konsolide olacak ve gelecek ilk dönem bilançolarda bile bunun net etkilerini göreceğiz(önümüzde benzer frigo ve dardanel bilançoları bizim geleceğimize örnek teşkil ediyor)

Ayrıca olası yurtdışı bağlantı haberlerinin geleceğini tahmin ediyorum

Bir diğer önemli beklentim de şirket isminin artık yapılacak genel kurulda değişmesi

Ben yukarda saydıklarıma %90 oldu gözüyle bakıyorum,kafamda birkaç süpriz daha var ama onlarda bende kalsın şimdilik)

Burada 12 aylık bilançoyu görmeden asla satmayı düşünmüyorum ama zaman ne getirir göreceğiz Allah ömür verirse

Yazdıklarımı lütfen kimse yatırım tavsiyesi olarak algılamasın sonuçta bende yanılabilirim ve vebal almak istemem

Saygılar sevgiler

5. sayın selçukoğlu ve sercayolkan yeni patron veysi bey neden fade gıda gibi şirketini halka arzetmek yerine böyle bir yol tercih etmiş olabilir bu yolla cepten daha çok para çıkmıyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by tesviyeci Yazıyı Oku
    sayın selçukoğlu ve sercayolkan yeni patron veysi bey neden fade gıda gibi şirketini halka arzetmek yerine böyle bir yol tercih etmiş olabilir bu yolla cepten daha çok para çıkmıyor mu?
    Çok iyi bir soru. Bizim verecek olduğumuz cevaplar tahminden öteye gitmez. Ancak cevap verilmesi gerekir. Sorunuzu hepimiz adına Veysi Bey'e(şirket maili) yönelttim. Bakalım cevap gelecek mi? Saygılar...

7. Teşekkürler.

8. Serve yakinda 6 aylik karini aciklayacak iyi beklentisi olan varmi

Sayfa 68/94 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •