Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 90 madde; 25 - 32 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Bankaya para enjekte etmekte ise yaramadi. Ne yapmalı doping ignesi mi vurmalı ne?

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halkbank sermayesini tahsisli olarak artırdı. Yani yeni payları sadece Varlik fonu alacak.
    Eski sermaye 1.250 milyar liradan
    Yeni sermaye 2.473 milyar liraya yükseldi.
    Yeni payları devlet 5.72 liradan kaptı.
    ---
    Bundan sonra fiyat 5.72 yi her aştığinda devlet bu işten kar edecek.
    Ucuza almak için aylarca fiyatı baskılayan devletmiş demekki.
    Fiyat 7-8 lira niye olmadığinın ispatı.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    9,138
    Blog Entries
    1

.

.
    .
    Kıpraşmadan devam...

“Zamanı gelmiş fikirden daha güçlü bir şey yoktur.” -Victor Hugo-

4. 1 milyar temettü dağıtsa ki halk bank için devede tüy bu rakkam. Hisse başı 0.40 TL düşer. Böylelikle birkaç senede varlık fonuda yatırdığı parayı geri kasasına koymuş olur. Bizde sevinmiş oluruz. Herşey çok güzel olacak.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 9 Haziran öncesi mahkeme beklentisi ayağına şöyle 6,50-7 civarı yapabilse yarısını satıp çıkacağım çünkü inanmıyorum bu işin o tarihte de çözüleceğine yani daha çok gider gelir diye tahmin ediyorum tabii bu benim düşüncem ne yapacağını kestirmek zor da değil imkansız bu adamların zaten kestirsek köşeyi dönerdik .

6. Yan tahtalar gitmeye başlayınca Devletin de iştahı kabardı heralde. Yürü koçum Hulk senin neyin eksik. Sana da bulurlar bir hikaye. Devlet Baba boşuna mı 5.72den milyar lot aldı.

7.  Alıntı Originally Posted by orcik37 Yazıyı Oku
    1 milyar temettü dağıtsa ki halk bank için devede tüy bu rakkam. Hisse başı 0.40 TL düşer. Böylelikle birkaç senede varlık fonuda yatırdığı parayı geri kasasına koymuş olur. Bizde sevinmiş oluruz. Herşey çok güzel olacak.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    senin sevinmeni kim istiyor ki ? yada sen kimsin ? Adamın derdi hiç bir zaman sen/ben olmadık ki
    bak kaç aydır yazdık yine yazıyoruz.
    Adamın derdi "bankanın kasasına para sokmak" nasıl olacak bu iş ? yıllar önce parlatıp parlatıp Ali Babacan bunu bize kitledi
    Şimdi yeni kitleyecek mal bulma peşinde...
    Büyük balina doymadan altındaki küçük balıklar rızıklanamaz, doğanın kanunu bu.
    büyük balina ne zaman doyar ? doymuşmudur tarihte hiç ? yok...
    yani demem o ki, temettüye memettüye takılmayın, üç beş kar'ı gördün mü göm geçsin..
    Benim mantelitemde şu var, Ayda %10 kar sağladıysam, o kağıdı sepetlerim. banka veremez o kar'ı
    Sonra geçer vadede beklerim. )
    herkese bereketli günler.. iyi bayramlar.

8. yabancı oranının %80 olduğu dönemleri bilirim bu malda..
    şimdi yabancı oranı %20lere düştü...
    yabancı bu malı napsın ? yönetim her türlü alengiri yapıp o malı pç etme itibarsızlaştırma derdinde. şünki yönetim o hissenin kaymağını yedi. şimdi 10 kuruş olsa umurunda değil....

Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •