Sayfa 2/94 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Yine bir halka arz ve yine ben bol kazançlar herkese bu sefer ıhııııı ıhıııı gibi duruyor ama yeter ki halka arz olsun diyen de bir kitle mevcut ülkede :D

2.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    Yine bir halka arz ve yine ben bol kazançlar herkese bu sefer ıhııııı ıhıııı gibi duruyor ama yeter ki halka arz olsun diyen de bir kitle mevcut ülkede :D
    Tabanları yağlayalımmı ne dersiniz

3. Pahalımı arz acaba yorumları alsak

4. Uzun zamandır bu kadar kazığı gelmemişti...

Son arzlardaki talebin ekmeğini yer...

5. Şu aralar tezeği arz etsen sanki talep olacakmış gibi bir hava var ..Para gidecek yer bulamıyor faizler düşük ..

6. https://paraajansi.com.tr/bayrak-tab...dilecek/14954/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 21/05/2020 tarihinde onaylanan izahname çerçevesinde, Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) halka arz edilecek toplam 9.250.000 TL nominal değerli payları, Borsa Birincil Piyasa'da Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile beher pay için 3,28 TL fiyattan 28-29/05/2020 tarihlerinde Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla, BAYRK.HE (ikincil piyasada işlem kodu BAYRK.E olacaktır) işlem sırasında satışa sunulacaktır.

Bahse konu işlem sırasında bir seferde emir girişinde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Ayrıca, BAYRK.HE'ye yalnızca halka arz süresinin sonuna kadar geçerli [İptale Kadar Geçerli (İKG)] emir türünü kullanarak emir iletmek mümkündür.

Şirketin paylarının halka arzına ilişkin izahname Kamuyu Aydınlatma Platformu'nun https://www.kap.org.tr/tr/sirketler/DK internet adresinde yayınlanmaktadır.

Halka arz miktarı 5 milyon 250 bin lot ek satış da 4 milyon da daha sonra %25 çıkarsa turğut bayrak yapacak dı neden hemen yapılıyor anlamadım yoksa daha sonra sıkıntı olur mu?

Sayfa 2/94 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •