Sayfa 49/94 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 385 - 392 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

İyi sallamissiniz kalemkeş bey velakin maksimum emir 500 bin TL bu da yaklaşık 125.000 lot yapar. Ayrıca lot sayısının oncelik sırasında hiçbir değeri bulunmaz.
     Alıntı Originally Posted by kalemkeş Yazıyı Oku
    dün saat 16:18 de 480 000 lot alış girdim hala bekliyorum,öncelikte saniyelerin yanında lot sayısıda önceliklidir,düşünün artık a1 ne kadar yazdı,elim mausta iptal için tetikdeyim,alımlar iptal olursa diye.tyd.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ortaklarına günlük yüz lira harçlık veriyor ne güzel şirket. Pazartesi 118 lira

3. Yaw arkadaş burada yazanlar sizde ki 298 lotu düşünerek yazmıyor. Yeni alacak olanlara tavandan alım gireceklere yazıyor.
    Pazartesi belli olur ne olacağı ...2300 M küsur lot satılacak mı bekleyecek mi göreceğiz.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4. Satilsada parçalarlar gibi duruyor😀

5. Şimdi bu patron satacağı 2 milyon lotu direk anlaşmalı bir kuruma sattığını düşünelim bu kurum lotu alıp direk tavalarla götürüp uygun gördüğü yerden piyasaya satacak mi 2. Sık ise 2 milyon lotu alıp daha fazla lot almak için hisseyi aşağı basip lot toplarmi ilerleyen zamanlarda göreceğiz YTD

6. Böyle bir talebin olduğu ortamda aşagı hisse basılır mı . Toplayıp bu kadar yatırımcıyı kaçırıp turşu mu kuracak .buna yeltenen aldığını kaybeder ki henüz aklını yitirmiş bir spek görmedim . Ardyz de ne olduysa Bunda da ona yakın şeyler olur ilk 2 hafta bence . Sonrasını maliyetlenenler bilir . Ama ilk maliyetlerin oluşacağı yerlere bence daha çok var. Ytd.

7. Halka arz olmasaydı acaba tavanlar fake mi derdim ama halka arza bir stad dolusu insan katıldı ve millet akşam 6 da tavana yazılmak için el tetikte bekliyor) bu filmi daha önce izledik . Ytd

Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    İyi sallamissiniz kalemkeş bey velakin maksimum emir 500 bin TL bu da yaklaşık 125.000 lot yapar. Ayrıca lot sayısının oncelik sırasında hiçbir değeri bulunmaz.

emri istedigin kadar girersin ! problem yok

adam 480.000 lot gondermis olabilir ? atmis olmasi gerekmiyor siz emri gonderiyorsunuz sistem emri otomatik olarak boluyor ! siz bir sey yapmiyorsunuz

asil soru boyle bir sirkete bu kadar alim gonderilir mi ?

yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 49/94 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •