Sayfa 5/94 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 33 - 40 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

geleneksel sektorler acisindan halka arz bazen halk ırz şekline dönebiliyor dikkat etmek lazım.

papil ve ard halka arzı konusunda en fanatik uyelerden biriydim ! ama bu arz çok yavan

lakin halka arzi metro yapiyor ! bu nokta tek cezbedici nokta

yatırım tavsiyesi degildir

Alıp en az 1 yıl beklemek gerek rahat kazandırır

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Teknoloji olsa al unut

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Bütün halka arz cılar burada. Bende geldim.

Nacizane görüşüm sayın hayek ve zor ile ayni. Şirket orta halli kâr eden bir sirket. Biraz borçlu bir şirket ama halka arz gelirinden gelen nakitle bu durum biraz duzelir.

Halka arzdan gelen nakit ile bshsedilen yatırımların 6 ay içinde yapilacagindan bahsetmisler. Bu yatirimlardan sonra kar marji bir miktar artabilir.

Kesinlikle bir ardyz değil sektörler çok farklı karsilastirma da anlamsiz zaten.

Yalnız piyasada iştahın, ozelkikle de yerli yatırımcı iştahinin had safhada olduğu bir donemde halka arz olması şirketin şansi diyebilirim.
    Bu sebeple yeterli ilgi ve talep gelecektir diye düşünüyorum. Kendi adıma bir miktar girecegim.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şirket son üç yılda düzenli olarak kar ediyor en azından zarar eden bir şirket değil. Halka arzdan gelen paranın %40 ı ile makina yatırımı yapilacak bu güzel. Rapor da benzer hisseler ile f/k kıyaslaması yapılmış, sektör ortalamasına göre uygun gördüm. Bir de hisse %25 artarsa eğer satış için hazır bekletilen paylar satışa sunulacak...

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Şirket son üç yılda düzenli olarak kar ediyor en azından zarar eden bir şirket değil. Halka arzdan gelen paranın %40 ı ile makina yatırımı yapilacak bu güzel. Rapor da benzer hisseler ile f/k kıyaslaması yapılmış, sektör ortalamasına göre uygun gördüm. Bir de hisse %25 artarsa eğer satış için hazır bekletilen paylar satışa sunulacak...
    Ek satış olarak bekletilen 2 milyon üstü lot lar 4 milyon olarak halka arz olarak satılacak raporda yer alan ile açıklanan farlı şu anda 28/29 mayıs da 9 milyon 250 bin lot arz edilecek. 5, 25 milyon bedelli 4 milyon Turgut bayrak a ait paylar.

Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Ek satış olarak bekletilen 2 milyon üstü lot lar 4 milyon olarak halka arz olarak satılacak raporda yer alan ile açıklanan farlı şu anda 28/29 mayıs da 9 milyon 250 bin lot arz edilecek. 5, 25 milyon bedelli 4 milyon Turgut bayrak a ait paylar.
    Yanlış görmüşüm 2 milyon üstü değil Turgut bayrak 4 milyon satışı direk halka arz ediyor.

8. sanırım 2020/ ilk çeyrek karlılıgı 1,7 mio TL olmuş, geçen sene ilk çeyrek 835 bin TL imiş.
    şimdi bir yanda koca koca şirketler , böylesi küçük bazlı bir şirkete yatırım yapmayı planlamak çekince yaratmıyor değil.
    sanırım sektöründe isim sahibi bir firma, biraz yurtdışı satışlarını arttırmalı.
    küçük bir talepte bulunacagım bende. hani öyle dehşet bir gelecek hikayesi yaratmamış gibi.
    gelen tutarın %40 ı ile makine alacak ve satışlarını sanırım 27-33 mio TL kadar arttırmayı planlıyor
    %10 u ile de yabancı hammadde ithalatını azaltacak şekilde hammadde üretim tesisi oluşturma planlanıyor.

2020 1. çeyrek bagımsız denetim raporu =
    https://www.bayraktaban.com/site/o/6...f1.pdf?1774755

Sayfa 5/94 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •