Sayfa 88/94 İlkİlk ... 38788687888990 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 697 - 704 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Bunlar da üçkağıtçı çıktı. Parayı aldın attın cebe ne ses var ne bir haber. Dün tavan yaptın bugün aldığını verdin.Hayırlı işler. YTD

2. Adi herifler bedellinin; karşılığını çıkardılar. Muhafazakar biri olarak söylüyorum: yeşil sermaye kağıtlarının hepsi de aynı, tek dertleri yatırımcılarını soymak.

günaydın arkaaşlar birkaçgündür yazamamıştım ama yeni gelen yazı yazan arkadaşlaer olmuş....işallah bugün bi tavan cekerde zarada kalan arkadaşlar nefes alır diyorum..hayırlı işler...

4. İmzasını atacak o1ospu çocuğu. 7,33-7,38 arası kapatır gibi. YTD

5. çıkarmıyon bari indir de maliyet düşürek hadi. YTD

6. Endeks yüzde3 yukarıda kapatırken Bayrk 0,81 eksi kapattı. Bu ** hissesi başka memleketin borsasında mı işlem görüyor.

7. Bu şirkete 'Bayrak' ismi verilmesi nasıl müsaade edilmiş anlamıyorum. Yarın biri çıkıp 'Cami Limited' diye şirket açabilir mi? Hayır şirkete söveceğiz ama sövemiyoruz. 7,14 üzeri kapanışlarda bekler altında kapanışlarda düşünürüz. Bu patron da şark kurnazı çıktı. Bak sen yenisin biz eskiyiz. Çok çakal gördük. YTD

arkadaşlar 30 dakikalıkta pozitif uyumsuzluk oluşmuş yine..benden başka gören yokmu acaba?acaba seans sonumu yoksa persembe sabahı mı çalıştırırlar bilmıom.....

Sayfa 88/94 İlkİlk ... 38788687888990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •