Sayfa 89/94 İlkİlk ... 39798788899091 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 705 - 712 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. yeter yeter vallahi yeter abarttınız **

hadi yine ıyısınız köfteler..kap haberi gelmiş makineler alınmış...artık yapsın bi tavan...

3. tarkan mısın nesin millet yatırımcı ne köftesinden bahsediyon

Alıntı Originally Posted by macintosh Yazıyı Oku
    tarkan mısın nesin millet yatırımcı ne köftesinden bahsediyon
    sakin ol dostum yatırımcıya iyi bir haber verelim dedik..onuda hiç ettiler ama gerçeklerden kaçılmaz..hissenin geleceği parlak..devlet çinden ayakkabı tabanı gelmesini istemiyor...makinelerde geldi elmecbur cirosunu katlayacak kar marjıda çok iyi....kısada baskı var ama zaman bizi haklı cıkaracak işallah...

5. Robota emanet etmişler tahtayı besbelli. En fazla 2-3 gün daha baskılar. Sonra kapanışlara göre değerlendiririz. Bi daha brüte girmem bi dünya fırsat kaçtı. YTD

6. İşkence umarım bugün bitmiştir. YTD

hadi bayrak bi tavan yap bari bugün sevindir garibanları...yeterince mal toplayamadınmı?

8. Investing'te Ufuk Büyük rumuzlu arkadaşın yorumu:
    ''Öncelikle iyi çalışmalar, bol kazançlar diliyorum. Borsa hissenizde son günlerde yaşanan olağan dışı gelişmelere lütfen dikkat ediniz... Kaç gündür hisseniz aralıksız düşüyor. Yatırımcı çok bunaldı ve büyük zararda... Bu durum çok can sıkıcı oldu. Form sitelerini takip ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Yatırımcılar cimer olsun spk olsun şikayet konusunda örgütlenmeye başladı. Şirket mi battı ne oldu biz anlayamadık. Size güvenen insanları bu şekilde mağdur etmeniz hiç hoş olmadı. Lütfen yatırımcınıza sahip çıkın ve gereğini yapın. Hisse senetinizle ilgilenin. İnanın küçük yatırımcı çok mağdur durumda. Saygılarımla... Bu mesajı şirketin sitesine attım.''

Sayfa 89/94 İlkİlk ... 39798788899091 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •