Sayfa 32/94 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 249 - 256 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Borsa Gündem haber yapmadı ilginçtir ..Şu kadar talep geldi diye...Ardyz de öğlenden haberi geçmişti rekor talep diye...

2. Borsa Gündem speğin kralıdır.

gunadın 5 tabandan önce çozülmesi zor gözükuor.çok az hisse verildi 1000 tllik hisseyi kimse yuzde 50den önce satmaz.ben 4uncü tvana kadar alış girmeyı düşünuorum.2masa 2 sandalye şirketler 4 tlden açılıp 34 tlye çıktılar...buda orta vade en azından çift hane neden omasın..

4. İş Bankası hisseleri hesaba yatırmış.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1.Bu kağıt fena kağıt degil.
    2.5 tavan ve üzeri gider diye düşünüyorum
    3.galip sadece halka arzını yaptı.kendisi bile alamamıştır.
    4.yüzde 30 yükselince 2 milyon daha satış yapılabilir denilmişti.acaba 2 milyonu da satsalar yinede tavan yaparmı
    5.10 tl olması için 15 gün tavan yapması gerek

6. Ardyz de ..%20 idi marj...4. gün tavanı bozdu..ve tavan kapadı...ardına 3 tavan daha çekti...burada marj %10 ve daha az lot dagitimi oldu.... 2 mil.lotu karşılayan önemli....devamı için...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    virman kaç gün sürdü usta
    Şubene virman talimat dilekçesi veriyorsun bir miktar ücret alıyorlar bir iki gün içinde aktarıyorlar. 3 yıl geçti tam olarak hatırlamıyorum kesin cevap veremiyorum. Bir sorun çıkmamıştı ama.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

128 milyon lot talep geldiyse kötü, 419milyon tl yapar ardyzde 680 milyon tl talep gelmişti.
    bu piyasa adam olmaz yıl 2020 hala daha 10bin yazana da 100bin yazanada aynı geldi diyen var. fiyat aralığıyla talep toplamalaı değil borsada direk satışla arz oluyor diye elli kere söyledik. ardyz de x lot geldi bunda 299 diyene zaten diyecek bir şey yok birinin satış fiyat 3,28 diğerinin 5,30. dediğim gibi ardyznin yanında talebi düşük arz olmuş

Sayfa 32/94 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •