Sayfa 15/94 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 113 - 120 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Maşallah baya talep giren var
    Vur kaç yapmak isteyenler dikkatli olsun derim, piyasaya açıldığı gün iştahlı alıcılar gelmezse bu vurkaçcılar yüzünden adıyla uyumlu bir kapanış yapabilir. Tamamen şahsi görüşümdür, tersi de olabilir, yorumum beni bağlar.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2. Asıl mesele şu eşit dağıtılacak mi

3. 9 milyon lot arz olacak.eger yüzde 30 artarsa 2 milyon daha satacaklar.yuzde 30 olursa satıp kaçmak lazim

4.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Maşallah baya talep giren var
    Vur kaç yapmak isteyenler dikkatli olsun derim, piyasaya açıldığı gün iştahlı alıcılar gelmezse bu vurkaçcılar yüzünden adıyla uyumlu bir kapanış yapabilir. Tamamen şahsi görüşümdür, tersi de olabilir, yorumum beni bağlar.
    Yorum yapmak icin yorun yapmissin😁

Oda olabilir bu da olabilir eee baska ihtimal kalmadi sanirim😂

Sen 3.tavanda gel olur mu

5. Vakıf Yatırım kulanıyorum, internet bankacılığından alıma kapalı. İlla metro yatırımdan hesap mı açmak lazım?

6.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Vakıf Yatırım kulanıyorum, internet bankacılığından alıma kapalı. İlla metro yatırımdan hesap mı açmak lazım?
    qnb den emir yollanabiliyor, vakıf da öyledir dealerden yollatabilirsiniz emiri YTD

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Vakıf Yatırım kulanıyorum, internet bankacılığından alıma kapalı. İlla metro yatırımdan hesap mı açmak lazım?
    Hisse senedi normal alış olarak giriyorsun hisse kot i. Bayrk.te görünüyor.

8. BAYRK Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

Halka arzdan değil de hisse alır gibi

Sayfa 15/94 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •