Sayfa 35/94 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 273 - 280 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Kimse yazmaz olmuş...herkes kotları aldı kenara çekilmiş anlaşılan....gerçi yazacak bsiey de yok...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Merakla islem gorecegi gunu bekliyoruz.

- Soylediklerim insanlari etkilemek icin degildir.
    - Yatirim tavsiyesi yapacak kadar iyi olsam burda isim olmaz.
    - Kimse benim yorumlarima gore islem yapmasin !!!
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

3. Sermaye Piyasası Kurulunun 21/05/2020 tarihinde onayladığı izahname çerçevesinde Borsa Birincil Piyasa'da halka arzı gerçekleştirilen Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin, 21.250.000 TL nominal değerli sermayesini temsil eden payları Kotasyon Yönergesinin 8'inci maddesi uyarınca kota alınmış olup, halka arz edilen 9.250.000 TL nominal değerli payları 04/06/2020 tarihinden itibaren 3,28 TL/pay baz fiyat ve "BAYRK.E" kodu ile Borsamız Ana Pazar'da (Grup 1) işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 500.000 TL olarak belirlenmiştir.

Payların halka arzına ilişkin izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlanmaktadır.

4. Perşembe başlıyor bakalım...hayırlı olsun...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yolumuz uzun heyecanımız yüksek, gençliğimiz var!

4-5 gün kapalı gişe oynayacağımızı ondan sonra da yüklü alış girenlerin 2-3 gün daha yukarı taşıyacağını düşünüyorum. Zaten herkese 300 lot gelmiş, satsa ne olur satmasa ne olur.

6.  Alıntı Originally Posted by spekulaterist Yazıyı Oku
    ayıptır ya 80 bin talep ediyorsun KÜFÜR EDER GİBİ 299 lot veriyorlar yazıklar olsun 2 gündür para bağlı yine ARZD böyle yaptılar artık bu arzlar normal şekilde yapılsın ya bu nedir millete küfür eder gibi 299 lot ya
    299 Lot şuan elimde var perşembe günü artık normal işlem görmeye başlayacak diymi ? ben alışı 3.28 mi yazacam kaç yazacağım Tavan mı yazıcam böyle arz olmaz be kardeşim mal alcaz diye helak olcaz yine arzdde yaptılar bunu 50 bin lot malı 4. gün zar zor aldım bununlada inatlaşacam illaki 3. gün olmasa 4. gün mecbur vereceksin

7.  Alıntı Originally Posted by spekulaterist Yazıyı Oku
    299 Lot şuan elimde var perşembe günü artık normal işlem görmeye başlayacak diymi ? ben alışı 3.28 mi yazacam kaç yazacağım Tavan mı yazıcam böyle arz olmaz be kardeşim mal alcaz diye helak olcaz yine arzdde yaptılar bunu 50 bin lot malı 4. gün zar zor aldım bununlada inatlaşacam illaki 3. gün olmasa 4. gün mecbur vereceksin
    Standart olarak 50 bin lot mal mı alıyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. tavan tavan gitme ihtimali % kaç...................

Sayfa 35/94 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •