Sayfa 9/94 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 65 - 72 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. İyi bayramlar...
    Talep toplamadan sonra işlem görmeye ne zaman başlayacak ?

Alıntı Originally Posted by kullanıcı_adı Yazıyı Oku
    İyi bayramlar...
    Talep toplamadan sonra işlem görmeye ne zaman başlayacak ?
    Talep toplama bittiği de açıklama yapılır. Ben 3 haziran işlem e açılır diye bekliyorum.

3. Talep niye çok olsun ardyz ve papil filan ile kıyaslamayın bu şirketi bildiğin ayakkabı tabanı üretiyor ne uzalır ne kısalır bir halt olmaz özellikle ardyz ile kıyaslamak çok komik adamlar ASELSAN havelsana yazılım üretiyor üstelik kriz döneminde ender büyüme gösteren şirketlerden sektör yazılım geleceğin sektörü bırakın böyle boş beleş şirketleri paranızı daha iyi firmalarda değerlendirin

4. Millet bir %10 almanın derdinde sn future...
    İlk tavan da olursa ki çoğu satar ztn...kısa da güzel kar olur tahminimce...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by KaRPaTi Yazıyı Oku
    Millet bir %10 almanın derdinde sn future...
    İlk tavan da olursa ki çoğu satar ztn...kısa da güzel kar olur tahminimce...

olurmu ?

yatırım tavsiyesi degildir

6. Olur mu olmaz mı bilmem...lot paylaasimini nasıl yapacaklarına bağlı...az lot gelirse ardyz ki gibi neden olmasın....talep önemli olacak burada..

7. Sayın hayek ardyz den hatırlı yorum sizi ben bu hisseye henüz karar veremedim ardyz hem çok ucuzdu hemde sektörü iyiydi

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Çok fazla aşırı talep olacağını düşünmüyorum. Yeterli talep oluşur da borsa da işlem görmeye başlarsa ilk gün halka arzdan alıp %5-10 vurma sevdalısı çok kişi olacağı için işlem günü sağlam alıcı gelmesi gerekir...ki gelmezse iştahlı alıcılar, bu günlük vuruş sevdalıları hisseyi tutmayacağı için aşağı yönlü bir kapanış yapabilir.
    İmalat sektörü olması ve istihdam yaratması açısından kesinlikle desteklenmesi gerektiğini de düşünüyorum.
    Zamanlama olarak bu sektör için belki farklı zaman seçilse daha uygun olurdu.
    Ben bu sebeple halka arza katılmayı düşünmüyorum...
    Tamamen şahsi fikrimdir aşırı talep de gelebilir yanılabilirim.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 9/94 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •