Sayfa 4/94 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. ardyz bilgileri ve sektörü çok iyi duruyordu onun halka arzina katıldım ama burada kararsızım çok da iskonto yok gibi birde sektörü covid den etkilenmiş olmalı ayrıca y.disından docuz ile hammaddesini alıp içeriye TL satmak ?
    kendime yetecek kadar bilgim var ancak kimseyi yonlendiremez ytd.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ayrıca iskonto oranı %20 uygulanmış galiba ardyz de % 30 lar gibiydi diye hatırlıyorum
    sektörlerini karsilastirinca burada daha fazla iskonto uygulamalıydı

3. %20 oranını kuşlu sitede okudum diye hatırliyorum

4. merhaba raporda halka arz geliri ile gunluk 10 ton kapasiteli hammadde tesisi kurucagini ve hammaddeyi kendi uretecegini bu sayede hammadde maliyetinin yuzde 10 dusecegini,yazmislar.artik ne kadar gercekci onu bilemiyorum tabi.

Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    merhaba raporda halka arz geliri ile gunluk 10 ton kapasiteli hammadde tesisi kurucagini ve hammaddeyi kendi uretecegini bu sayede hammadde maliyetinin yuzde 10 dusecegini,yazmislar.artik ne kadar gercekci onu bilemiyorum tabi.
    Onu bende okudum %10 atık varmış o da sıfır atık olacak artıları var ama ardyz karşılaştırmak yanlış o cok farklı 368 lot aldık 😀 20 tl vermedik 11.5 verdik sonra 37 olmuştu

6. yazma sebebim o hisseye giriş yaparken çok rahat bir şekilde almalıyım diyebildimi aktarmakti onu da 17 TL civarından sattım şu anki fiyatları banaz gore cokk abartılı yrd.
     Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Onu bende okudum %10 atık varmış o da sıfır atık olacak artıları var ama ardyz karşılaştırmak yanlış o cok farklı 368 lot aldık 20 tl vermedik 11.5 verdik sonra 37 olmuştu

Alıntı Originally Posted by borsa1453 Yazıyı Oku
    yazma sebebim o hisseye giriş yaparken çok rahat bir şekilde almalıyım diyebildimi aktarmakti onu da 17 TL civarından sattım şu anki fiyatları banaz gore cokk abartılı yrd.

Bu Fiyat a alan ky inan canı çok yanar ama bunu anlatmak zor biraz. Araştırıp almak gerek. ebt taban kapalı kutu gibi her şey ola bilir.

8. Kendi adıma iskonto falan göremedim hatta pahalı arz ediliyor diye düşünüyorum.
    İstihdam faydası sağlaması ve imalat sektörü olması açısından desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum lakin kendi adıma ben bu arza katılmam.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 4/94 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •