Sayfa 43/94 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 337 - 344 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

Arkadaşlar aynı şeyi söylüyoruz ama ısrarla tartışmaya dönüştürüyorsunuz. Zaten ciddi bir satış olmayacak olanı da zaten bot lar alacak. Bist 110 000 kıracak gibi keyfinize bakın haftaya emirleri girersiniz diyeceğim ama onu bile yanlış anlıyorsunuz. Girin kardeşim hergün alım girin kesin alırsınız

2. s.a
    tavanda bekleyen kac lot var

3. Bugün gelmezse yarın girmem.

ibrahim kardeşim herkeste 298 lot var hacimsiz olarak tavan serileri başlayacak alıcı satıcı olmadan tırmanacak. Sonra herkes 300 lot için bile satış girse pata küle RTA gibi aşağı salacak. Şu anda alım satım olmadığı için hacimsiz çıkıyor ve herkesin düşük maliyetli olması hiç iyi birşey değil. Patron yarın ya da pazartesi sattı sattı satmadı o zaman bu kağıdı 6 7 liradan alan adam sonra gelip ağlamasın

5. İşlem hacmini gecikmeli görüyorum ama son durumda 71000 lot hacim oluşmuş. Bu durumda toplasan en fazla 240 yatırımcı hisse satmış oluyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dostlar %25 geçtiği takdirde satış için hazır bekletilen 2.312.500 lot satılabilecek.
    Pazartesi günü belli olur ne olacağı.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

7. Kardeş sen ya bu işten hiç anlamıyorsun ya da çok iyi bilip kasıtlı yorum yapıyorsun . Çözemedim ama boşuna nefes tüketme Çünkü buradakilerin çoğu ardyz ve Papile katılmış tadını almış insanlar . Talebin çok olmasının sebebi bu. Kime ne anlatıyorsun
     Alıntı Originally Posted by İnspector Yazıyı Oku
    ibrahim kardeşim herkeste 298 lot var hacimsiz olarak tavan serileri başlayacak alıcı satıcı olmadan tırmanacak. Sonra herkes 300 lot için bile satış girse pata küle RTA gibi aşağı salacak. Şu anda alım satım olmadığı için hacimsiz çıkıyor ve herkesin düşük maliyetli olması hiç iyi birşey değil. Patron yarın ya da pazartesi sattı sattı satmadı o zaman bu kağıdı 6 7 liradan alan adam sonra gelip ağlamasın

8.  Alıntı Originally Posted by V.junction Yazıyı Oku
    Kardeş sen ya bu işten hiç anlamıyorsun ya da çok iyi bilip kasıtlı yorum yapıyorsun . Çözemedim ama boşuna nefes tüketme Çünkü buradakilerin çoğu ardyz ve Papile katılmış tadını almış insanlar . Talebin çok olmasının sebebi bu. Kime ne anlatıyorsun
    Artı 1 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

Sayfa 43/94 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •