Sayfa 30/94 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 233 - 240 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. elli bin tl ye bin tl lik vermiş(298) adet hisse gözükmüyor ancak portföy bin tl eksik.

İş bankası halk arz da sorunlu anladığım kadarıyla komisyon çok mu ucuz neden iş bankası bence aracı kurumu gözden geçirin ben bin 1 ödüyorum değiştiricem en uygun 10 bin 2 var ama yinede doğru kurum olmalı

Alıntı Originally Posted by texslantes Yazıyı Oku
    Ardyz kaç gün sonra borsada işleme başladı bilginiz varmi
    3 gün diye hatırlıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    3 gün diye hatırlıyorum.
    tesekkurler

Alıntı Originally Posted by texslantes Yazıyı Oku
    Ardyz kaç gün sonra borsada işleme başladı bilginiz varmi
    Biraz geriye dönük bakdım ardyz 29-30 ocak da halka arz oldu 6 şubat da işlem gördü 4 iş günü budurum da bayrk 5 haziran da cuma gibi yine de ben perşembe bekliyorum.

6. Halka arzda işbankası komisyon almıyor bu altıncı halka arzım bir tanesinde bile komisyon alınmadı ve sorun yaşamadım... Hatta bir arzda çalışan arkadaş başvuru yoğunluğundan başvurumu göndermeyi atlamıştı 10 gün sonra gittiğimde bile geriye dönük hallettiler işlemlerimi mağdur olmadım... Ayrıca binde üçtür komisyonu işkembeden sallamayın... 15 yıldır işbankası ile çalışıyorum gayet mutluyum ve param da aklım da güvende...

yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır

7.  Alıntı Originally Posted by katharsis_ Yazıyı Oku
    Halka arzda işbankası komisyon almıyor bu altıncı halka arzım bir tanesinde bile komisyon alınmadı ve sorun yaşamadım... Hatta bir arzda çalışan arkadaş başvuru yoğunluğundan başvurumu göndermeyi atlamıştı 10 gün sonra gittiğimde bile geriye dönük hallettiler işlemlerimi mağdur olmadım... Ayrıca binde üçtür komisyonu işkembeden sallamayın... 15 yıldır işbankası ile çalışıyorum gayet mutluyum ve param da aklım da güvende...

yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır
    Halka arzuları nerden takip ediyorsunuz varmı bir site bununla ilgili tesekkurler

8. YATIRIM finans en iyisi...
    Bankalar az alsat yapan için... Güven konusunda iş bsnkası iyidir ama pazarlık yapın tabi...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 30/94 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •