Sayfa 29/94 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 225 - 232 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. İşcep de hala gözükmüyor yaptığımız başvuru ..İşbank ta olup da görebilen varmı mobilden .Ne ilginç kurum yahu

2. İsbank yetkilileri ile yaptığım görüşmede. Hisselerin en geç pazartesi gününe kadar hesaarda olacağı söylendi. Aynısı ardyzde de olmuştu. Çok ilginç kurum hakikaten

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    İsbank yetkilileri ile yaptığım görüşmede. Hisselerin en geç pazartesi gününe kadar hesaarda olacağı söylendi. Aynısı ardyzde de olmuştu. Çok ilginç kurum hakikaten

Is bankası kadar küçük yatırımcıyı kaale almayan başka bir kurum yok. İyi ki bırakmışım . Alım satım oranı binde 20 diyor. 100 TL lik alim yapinca 1 TL alıyor. Minimum 1 TL alıyoruz diyor. 1000 TL lik alımı 10 parçaya bölünce 10 TL komisyon ödüyorsun. Bu yüzden bıraktım.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Is bankası kadar küçük yatırımcıyı kaale almayan başka bir kurum yok. İyi ki bırakmışım . Alım satım oranı binde 20 diyor. 100 TL lik alim yapinca 1 TL alıyor. Minimum 1 TL alıyoruz diyor. 1000 TL lik alımı 10 parçaya bölünce 10 TL komisyon ödüyorsun. Bu yüzden bıraktım.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    virman kaç gün sürdü usta

5.  Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    İsbank yetkilileri ile yaptığım görüşmede. Hisselerin en geç pazartesi gününe kadar hesaarda olacağı söylendi. Aynısı ardyzde de olmuştu. Çok ilginç kurum hakikaten

Sağolun bilgi için yoksa bakıp duruyoruz boş yere

en erken haftaya persembe acilir tahtasi ! ama benim tahminim cuma islem gormeye baslar.

yanilabilirim tabi

7. Bende 4 hesaptan girdim sadece 1 hesaba geldi tc ye göre vermisler ardyz öyle değildi farklı hesaplardan gelmişti bunda yazdık 1 hesaba geldi
     Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    oluyor yaptım oldu : )))
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ardyz kaç gün sonra borsada işleme başladı bilginiz varmi

Sayfa 29/94 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •